2737
2734
عنوان

برای رسیدن به عشقتون 💗

345 بازدید | 43 پست

سلام به همه دخترای نازنین 🎀

میخوام یه نکته ای رو بهتون بگم 

اونم این که اگه مطمئنین طرفتون سرش به تنش می ارزه، تا زمانی که ازدواج نکرده تسلیم نشین…

با نه شنیدن ها و بی محلی ها کوتاه نیاین…

برای زندگیتون بجنگین… حتما حتما به طور مرتب نامه شکرگزاری بنویسین و خودتونو برای وصلت آماده کنین …

شاید یه عده مسخره کنن و براشون جالب نباشه ولی ما یه بار بیشتر زندگی نمی کنیم و زیادم فرصت عاشق شدن نداریم! از اونورم زیاد فرصت و امکان باردار شدنم نداریم!!! پس اگه واقعا طرف مقابلتون آدم درستی میدونید برای به دست آوردنش حتما بنویسید و آماده بشید، اونم نه یکی دو ماه! مرتب یه سال مداوم و هر روز به صورت شکرگزاری بنویسید… 

زندگی کلا ریسکه ممکنه با عشق هم ازدواج کنی و بعدشم پشیمون بشی، ولی به نظرم اگه آدم  برای عشقی که ارزششو داره تلاش نکنه و مغرور باشه بعدا بیشتر پشیمون میشه… 

این چرت محض که میگن ارتعاشت نمی تونه رو طرف مقابل تاثیر بذاره یا نمیشه معشوق رو جذبش کرد چون خودشم سلیقه و فکری داره! بله در ابتدا نمیشه ولی اگه مدام انرژی مثبت باشین و خودتونو همسرش فرض کنین و مدام شکرگزاری کنین سلیقه ش میشه شما!!!! عزیز چکیدن مکرر قطره هم شکل سنگ رو تغییر میده اونوقت میخوای این همه انرژی و تلاش مکررت قلبشو بنفعت تغییر نده؟!؟! مطمئن باش گرفتارت میشه… فقط یادت باشه بعد رسیدن هم بهش برسی! عشق مراقبت می‌خواد… مثل یه گل🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مینو جان من خیلی با خرفات موافقم.

سالههست که توو دلم یه نفر رو دوست دارم، اصلا کلی خواستگار و دوستی ها بهم پیشنهاد شد گفتم فقط فلانی رو میخوام.

قهر و اشتی هم زیاد داشتیم . ولی همچنان دوسش داشتم.

الان یه مدته کاتیم، چندبار بهم‌پیام داد جوایشو ندادم، نه از روی لجاجت، اصلا دلم نخولست ج بدم.

برام عجیبه خیلی عجییه

چرا دیگه هیچ حس و ارتعاشی بهش ندارم؟ 

فکر میکنم اگر مورد خوب ازدوتجی الان بیاد باهاش ازدوتج کنم.

خیلی ناراحتم

دوستان، برای حاجتم صلوات میفرستین؟  امسال با عشقم ازدواج کنم.ممنونم. من دیسک گردن دارم، در صورت اشتباه تایپی، منو ریپلای نکنید.
مثلن چی بنویسیم

الهی هزاران مرتبه شکرت که با فلانی (در فلان زمان) عقد کردم و در کنارش خیلی خیلی احساس آرامش و خوشبختی میکنم.

الهی شکرت🌸 الهی شکرت🌸 الهی شکرت🌸

2740
اگه بهش نرسی نمیرسی .همون طور که پدر و مادرمونو خودمون انتخاب نکردیم سرنوشتمون هم دست خودمون نیست&nb ...

بشر نه در جبر مطلق و نه در اختیار مطلق… 

چیزهای بدوی، انتقالی و جبریه ولی پس از اون (تا حد خیلی بالایی) اکتسابی و اختیاریه… 

مثلا چرا خدا باید بخواد فلانی خوشبخت باشه و با عشق زندگی کنه و‌ برای شما نه؟!؟ احیاناً باهاتون پدر کشتگی و دشمنی داره؟!؟!؟! 

نه! ذهنمون و باورهامون پدرمونو درآورده … 

یعدش که نوشتیم چیکارش‌کنیم کاغدو میشه پارش کرد یا نه

برنامه ریز درسی ، ساعتی و مبحثی به صورت هفته ای یک بار‌.      با قیمت مد نظر خودتان در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی
یعدش که نوشتیم چیکارش‌کنیم کاغدو میشه پارش کرد یا نه

نه پاره چرا! 

یا بذار تو قرآن یا مرتب هر ماه بنداز تو آب روان … 

صدقه هم بده به نیت شکرگزاری برای وصلتت

نه پاره چرا!  یا بذار تو قرآن یا مرتب هر ماه بنداز تو آب روان …  صدقه هم بده به نیت شکرگ ...

اها فهمیدم مرسی عزیرم منم انجام میدم

برنامه ریز درسی ، ساعتی و مبحثی به صورت هفته ای یک بار‌.      با قیمت مد نظر خودتان در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی