2733
2739
عنوان

لطفا بیاید سوال زنانه

128 بازدید | 13 پست

حدود دو هفتس تخمدانام درد میکنه و عذرمیخام ترشحات صورتی یا قهوه ای روشن دارم 

البته کیست تخمدان هم دارم

یک هفته بعد از پریودم با شوهر رابطه داشتیم که ترشحات صورتی دیدم محل ندادم قبلا هم اینجور شده بودم اما چند روز بعدش که دوباره رابطه داشتیم حین رابطه عذرمیخام ترشحات صورتی روشن که شبیه یه خونریزی خیلی خفیف بود دیدم بعد از اون تخمدانام به شدت درد گرفت و از اون روز به بعد ترشح صورتی یا قهوه ای روشن دارم و تخمدانامم همچنان درد میکنه

علتش چی میتونه باشه؟؟؟ 

اگه کسی میدونه ممنون میشم بگید خیلی نگرانم

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره ولی سریع برو دکتر دارو میده.

از معاینه شدن بدم میاد بعد از ازدواجم تا حالا معاینه نشدم 

خجالت میکشم خیلی

عفونت راحت درمان میشه ؟

از معاینه شدن بدم میاد بعد از ازدواجم تا حالا معاینه نشدم  خجالت میکشم خیلی عفونت راحت درمان ...

باید معاینه شی عزیزم بدم میاد چیه لوس نشو. اره باید اول از ترشحاتت نمونه بده ازمایشگاه ببینه چه دارویی میخواد یا خدای نکرده سرطان نباشه.

پیگیر شو.

کانال مینی‌مال نویسی هام در تل: https://t.me/wayafzood
باید معاینه شی عزیزم بدم میاد چیه لوس نشو. اره باید اول از ترشحاتت نمونه بده ازمایشگاه ببینه چه دارو ...

ممنونم عزیزم 

ممنونم عزیزم 

سلام عزیزم خوبین امیدوارم همیشه سلامت باشین ببخشید اینجا مزاحمتون شدم شما تو یه تاپیک در مورد رنده برقی سوال پرسیده بودین می خواستم بدونم چی گرفتین رنده برقی یا غذا ساز  و اگه گرفتین در موردش یه کم توضیح بدین چطوره خوبه یا نه؟

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
2740
ممنونم عزیزم 

من دنبال یه رنده ریز برای سیب زمینی و پیاز برای داخل کتلت میگردم

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
سلام عزیزم خوبین امیدوارم همیشه سلامت باشین ببخشید اینجا مزاحمتون شدم شما تو یه تاپیک در مورد رنده ب ...

سلام عزیزم ممنونم شما خوب هستین

مرسی گلم انشالله شما هم همیشه سلامت باشین

والا هنوز نه نگرفتم اما احتمالا غذاساز بگیرم چون رنده برقی فقط سبزیجات رو رنده میکنه اما غذاساز علاوه بر رنده کردن ، گوشت و مرغ رو پوره میکنه و حتی میشه به عنوان میکسر هم ازش استفاده کرد یعنی همه مواد رو درشت میریزیم تو غذاساز و هم خوردشون میکنه هم مخلوط و نیازی به ورز دادن نیست

من دنبال یه رنده ریز برای سیب زمینی و پیاز برای داخل کتلت میگردم

اما اگه چرخ گوشت دارین ( چون من چرخ گوشت ندارم به این خاطر غذاساز رو انتخاب کردم ) و میخاین فقط سیب زمینی پیاز رو راحت پوره کنین از این خورد کن های دستی بگیر همینا که یه دسته داره میچرخونی و این دسته به چندتا تیغه وصله که با چرخش دست تیغه ها میچرخه و سبزیجات رو کاملا خورد میکنه قیمتشم فکر کنم ۲۰۰ تومن اینا باشه

اما اگه چرخ گوشت دارین ( چون من چرخ گوشت ندارم به این خاطر غذاساز رو انتخاب کردم ) و میخاین فقط ...

ممنون از توصیحی که دادین عزیزم اره هم چرخ گوشت دارم هم خردکن فقط دنبال رنده خوبم البته یه مدل رنده برقی خریدم ازش راضی نبودم گداشتم دیوار فروختمش😄اخه رنده اش از نطر من درشت بود بهر حال ممنون از وقتی که گذاشتین انشالله بهترینها قسمتتون باشه🩷

ممنون از توصیحی که دادین عزیزم اره هم چرخ گوشت دارم هم خردکن فقط دنبال رنده خوبم البته یه مدل رنده ب ...

خواهش میکنم عزیزم 

اگه احیانا دستگاه به درد بخوری به چشمم خورد اینجا براتون مینویسم 

ممنون از دعای قشنگت 🌹

انشالله همیشه سلامت و شاد و خوشبخت باشید گلم ❤️🌹🥰

خواهش میکنم عزیزم  اگه احیانا دستگاه به درد بخوری به چشمم خورد اینجا براتون مینویسم  ممن ...

فدات مهربان بانو جان ❤️