2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نترس بی حسی میزنن ب این فک کن دندونی ک باید کشیده بشه درد بگیره چقدر اذیتت میکنه اما موقع کشیدن ک درد نداری بعدشم یکمی جاش درد میگیره با یه مسکن ساده حله اما نکشی هر روز عذابه

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
منم چند روز دندان درد دارم اونم دندان عقل می خوام برم بکشم میترسم

منم دندانم یه مقداری آبسه داره باید جراحی کنم...میترسم به خاطر آبسه درد بگیره

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
نترس بی حسی میزنن ب این فک کن دندونی ک باید کشیده بشه درد بگیره چقدر اذیتت میکنه اما موقع کشیدن ک در ...

آبسه داره میترسم موقع جراحی درد داشته باشه

2740
آبسه داره میترسم موقع جراحی درد داشته باشه

نترس اگه مشکلی باشه اول نمیکشه تا درمان بشه

ببین از عطاری کتیرا بخر با آب جوش مخلوط کن ژله ایی ک شد وقتی گرمه طوری ک نسوزونتت بکن پای دندونت ۵ دیقه نگه دار خالی کن ولی بعدش دهنتو با آب سرد نشوریا روزی چن بار تکرار کن آبسه خوب میشه بعد برو بکش

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
منم چند روز دندان درد دارم اونم دندان عقل می خوام برم بکشم میترسم

اگه دندانت فقط درد داره نیاز به جراحی نداره یا مشکل خاصی نداری...اصلا نترس...من قبلا کشیدم درد نداشته..جراحی هم شدند هر دو..

نترس اگه مشکلی باشه اول نمیکشه تا درمان بشه ببین از عطاری کتیرا بخر با آب جوش مخلوط کن ژله ایی ک شد ...

دعا کن درد نداشته باشه موقع کشیدن

دعا کن درد نداشته باشه موقع کشیدن

چشم ایشالا بدون درد و اذیت از شرش راحت بشی😍