2737
2739

من چندوقت سرکارمیرم حال روحیم اونجاخوبه کمک خرج زندگیم هم هستم الان پدرومادرم مریض وزمینگیرشدن خواهربرادرامیگن کارت ول کن بیاازپدرومادرمون مراقبت کن شماباشین چیکارمیکنین؟

راستش مراقبت از پدر و مادر وظیفه همتونه
به نوبه خودت ازشون با عشق پرستاری کن
کارت رو هم ول نکن
خواهر برادرت هم باید کمک کنن

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستش مراقبت از پدر و مادر وظیفه همتونه به نوبه خودت ازشون با عشق پرستاری کن کارت رو هم ول نکن خواهر ...

چون دخترم میگن وظیفه توازپدرومادرمون مراقبت کنی واصلابراشون مهم نیست همسرم این شرایط قبول کنه یانه

چون دخترم میگن وظیفه توازپدرومادرمون مراقبت کنی واصلابراشون مهم نیست همسرم این شرایط قبول کنه یانه

نه ربطی نداره
وظیفه همتونه
شما هم به سهم خودتون باید اینکارو کنین
با عشق هم پرستاری کن
همسرت هم باید در اون حدی که سهم شماست و وظیفه شماست رو باهاتون موافقت کنه
بالاخره پدرو مادرتونن
اما کارت رو ول نکن...چون لزومی نداره...
و زیر بار همه مسئولیت ها به تنهایی نرو
چون به هرحال یه جایی کم میاری

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
2740
نه ربطی نداره وظیفه همتونه شما هم به سهم خودتون باید اینکارو کنین با عشق هم پرستاری کن همسرت هم باید ...

من همین بهشون گفتم اماتاگیرمیفتن زنگ میزنن بدوبیادیگه نمیگن میتونی الان بیای یانه شرایط اومدن داری یانه من الان یکماه یه غذای گرم برای همسروبچه هام نپختم

من همین بهشون گفتم اماتاگیرمیفتن زنگ میزنن بدوبیادیگه نمیگن میتونی الان بیای یانه شرایط اومدن داری ی ...

زنگ زدن بگو نمیتونم
سرکارم
من تازه اونجا بودم
و...

دوره ای رو خوب باید جوری تقسیم کنید هر کسی به اندازه هم مراقب باشه

من سرکارمیرم هرروزنمیتونم مرخصی بگیرم درحالی که اونامیگن یه روزدرمیون تازه اگه پتویی چیزی کثیف بشه من بایدبیام بشورم 

من سرکارمیرم هرروزنمیتونم مرخصی بگیرم درحالی که اونامیگن یه روزدرمیون تازه اگه پتویی چیزی کثیف بشه م ...

پرستاری از پدر مادر وظیفه همه پچه ها هست

جدا از وجدان

من جای شما باشم زیر حرف زور نمیرم

یعنی چی که حتما شما باید انجام بدید