2752
2734
عنوان

بارداری بچه سوم ناخواسته🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 4286 بازدید | 152 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم سخته ولی خب اگه بچه نمیخواستی باید سفت و سخت حواست بود.  الانم به چشم یه هدیه بهش نگاه ک ...

مواظب باشید ..منم همیشه به کسایی که میگفتن ناخواسته میگفتم چرا سفت و سخت پیشگیری نکردید ...که سر خودم اومد😁😁دقیقا هم سفت و سخت پیشگیری کرده بودم یه چیز عجیب

آخه عزیزم ما چی بگیم خودت تحصيل کرده ای ولی بازم روش پیشگیری بلد نیستی به نظرم این بار دیگه لوله ها ...

عزیز دلم حرف شما درست..همه چیزم بلد هستیم خداروشکر ولی این شیطنت شوهرم بود،انگار دلش میخاسته،الانم خیلی خوشحاله...من فقط شوکه شدم

خوبه که خیلی ، توی مرخصی زایمان بعدیت میتونی مراقب هر سه تاشون باشی .۹ ماه فرصت عالی داری 🥰🥰

اگه شرایط مالیتون خوبه ، عالیه . چرا نگرانی 

اخرش هم یه کمکی میگیری که مراقب شون باشه . 

مواظب باشید ..منم همیشه به کسایی که میگفتن ناخواسته میگفتم چرا سفت و سخت پیشگیری نکردید ...که سر خود ...

اره تو این مورد نباید سرزنش کرد .خودمم اینطور شدم باورم نمیشد حامله ام .دخترم کوچیک بود و من سقط کردم .الان دلم بطوری میشه یادم میاد.امیدوارم خدای بزرگ ببخشه.

متاسفانه سوژه کل بخشو بیمارستان میشی  

به این باردرای دیگه نمیگن ناخواسته شوهرت خواسته تو هم کاری مبنی بر مصرف قرص اورژانسی نکردی حتی 

نتیجه میشه همین دیگه

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰
اره تو این مورد نباید سرزنش کرد .خودمم اینطور شدم باورم نمیشد حامله ام .دخترم کوچیک بود و من سقط کرد ...

دقیقا منم چن روز پیش داشتم دوستم رو نصیحت میکردم..الان سر خودم اومده

من مراقب بودم..دقیقا روزش رو هم نوشتم ..شوهرم انگار دلش میخواد بی احتیاطی کرد بهش گفتم مراقب باش گف ...

ديگه به اين نميگن ناخواسته..ناخواستع يعني جلوگيري سفت و سخت!

ديگه يكي ادم بلد نيست

دوتا ببشتر ميشه گفت خواستين

به بچه دومت و خودت ظلم ميشع ديگه

خدا بهت كمك كنه چاره اي هست مگه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

منم وقتی بچه چهارمم رو ناخواسته باردار شدم،  زار زدم،،،  گفتم خداژا کاش بجای منم به جاریم وعروسم بچه میدادی که در حسرت بچه هستن... 

ام الان دختر کوچولوم که خدا بعد از سه تا پسر بهم داده تموم زندگی ودنیامه،،  یه لحظه نمیتونم دنیارو بدونش تصور کنم. 

فقط صبر باید داشت،،  صبر وشکر...  

تاپیک اولمو ببین. 

بــــہ امیــد روزای بهتــــر  ♡♡♡
من مراقب بودم..دقیقا روزش رو هم نوشتم ..شوهرم انگار دلش میخواد بی احتیاطی کرد بهش گفتم مراقب باش گف ...

شما اگه به امید شوهرت هستی از الان بگم چهارمی هم میاری

یه فکر اساسی بکن

دستگاه بزار

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

عزیزم مبارکه.منم مثل شما دومی و سومی رو ناخواسته باردار شدم و میترسیدم وبفکرسقط بودم.الان۲۸سالمه و۳تافسقلی ولی الان که هر۳تاشونو میبینم باهم بازی میکنن خدارو شکرمیکنم که این کارو نکردم

2706