2733
2739
عنوان

مادر شوهر پر توقع

239 بازدید | 16 پست

بچه ها 

مادر شوهرم هر وقت میخوایم بریم سفری جایی هی ارد میده فلان چیزم واسه من بگیرین! 

بعد پولشم حساب نمیکنه فکر میکنم میذاره پای سوغاتی 

خب شاید من نخوام اونقدر هزینه کنم 

هر وقت اومدیم ترکیه یه چیزی گفت! نمیدونم چیکار کنم با این توقعات 

شوهرمم بهش بر میخوره اگه چیزی بگم‌

بر عکس مادرم و کلا خانوادم اصلا چیزی نمیگن ! منم همینطورم‌

خب دو روز اومدم سفر درست نیست که همش دنبال خرید وسیله واسه اینو اون باشم 

تازه پولشم نگیرم 

سری پیش گفت رو تختی بگیرید اگه دیدین!!! خب میدونه شوهرم وقتی گفته حتما میره دنبالش 

این سری هم میگه کرم فلان برام بگیرین رو تختی دیگه هم البته میخواست 

جالبه به روی خودش نمیاره پولشم باید بده

خداتو شکر کن طرفداری مادرشوهر خابن وگرنه نابودت میکردن😐😂😂😂

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂😂😂 ی سوال مااگ مادرشوهر بشیم یعنی چجور ادمایی هستیم

بخدا بخاطر ارامش پسرمم شده چوب نمیکنم تو زندگیشون

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
مگه خودشون عروس نیستن؟ خدایی رو مخه یه سری چیزا

اینجا اینجورین یهو شمشیر از رو میبندن

اسی همیشه قبل از اینکه حرفی بزنه بگو داریم میریم سفر فلان جا مثلا اما گفتم دیگه برای هیچکسسسس هیچی نیاریم همش سری قبل تو بازار بودیم ب پیدا کردن فلان خریدا اصلا نشد یکم تفریح کنیم

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔
2740

من چیزی قرار باشه واسه مادرم یا مادر شوهرم بگیرم پول نمیگیرم 

ولی سفارش دادن تو سفر خیلی حرکت زشته ایه من خودم همچین کاری نمیکنم چون دوست دارم بقیه به سفرشون برسن

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟

بنده یک عددعروس زخم خورده هستم ودیشب باشوهرم دعوامون شد ماهم مادرش تماس گرفت وبه شوهرم گفت زنگ به اون خاله ات بزن رفته کربلا زنگ به اون خاله ات بزن اسباب کشی کرده اومده توشهری که شماهستین منم یه هفته دیگه ازمون مهمی دارم شوهرم خیلی بهم حرف زددیشب که تونمیذاری بااقوامم رفت وامدکنم تومنوازهمه بریدی تو. ..خیلی دلم شکست قرارصبح هم برم خونه پدرم خسته شدم ازکارای مادرشوهرم

گاهی انسانم آرزوست

اسی براش نخر که بفهمه مادربزرگ من رفته بود خونه دایی ام که زن دایی ام ببره دکتر بیچاره دوتومن توکارتش بود وکارت وداددست زن دایی ام چیشد?زن دایی ام دوتومن روخرج کرد وپیرزن یه قرون توکارتش نموندوضع دایی ام عالیه حساب کردم پول ویزیت وداروهای مادربزرگم 800تومن شد ببین بعضیاچجورن وهیچوقتم به زن دایی ام نگفتیم چون مادربزرگم گفت بخاطرپسرم نگی

گاهی انسانم آرزوست
من چیزی قرار باشه واسه مادرم یا مادر شوهرم بگیرم پول نمیگیرم  ولی سفارش دادن تو سفر خیلی حرکت ...

منم منظورم همینه! آقا شاید من میخوام سوغاتی خوراکی بیارم یا هر چی ! ولی اینکه تا میریم جایی سریع میگن فلات چیزو بخرید تازه پدلشم ندن خب اذیت کننده اس

منم منظورم همینه! آقا شاید من میخوام سوغاتی خوراکی بیارم یا هر چی ! ولی اینکه تا میریم جایی سریع میگ ...

اره یه مدت میری سفربهشون نگوکه میخوای بری بعدبرگشتی بگویهویی شدبریم

گاهی انسانم آرزوست
2706