2733
2771

منظورم اینه که میخاید برید یه مهمونی یا جشن یا جای مهم خب حالا میخاید مانتو یا شال یا کیف ببرید از کجا یادتون میمونه که اینا رو اون ادما دیدن یان

ایهاالناس تاپیک مال دو نفره دهنمو سرویس کردید

یادمون میمونه دیگ🙄

ب شال و کفش و اینا اکثرا زیاد اهمیت نمیدم

بیشتر ب مانتو و لباس مجلسی و اینا اهمیت میدم ک شیک باشه و جدید

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برام مهم نیست

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
یادمون میمونه دیگ🙄 ب شال و کفش و اینا اکثرا زیاد اهمیت نمیدم بیشتر ب مانتو و لباس مجلسی و اینا اه ...

مثلا ۴ سال پیش ۳ تا مانتو داشتی الان میخای بری جایی یادته کدومو پوشیده بودی که الان دیگه نپوشیش؟

مثلا ۴ سال پیش ۳ تا مانتو داشتی الان میخای بری جایی یادته کدومو پوشیده بودی که الان دیگه نپوشیش؟

اووووووووو

مانتوهای ۴سال پیشو نگه نمیدارم والا😐تو ۴ سال دیگ نابود شدن 

اگرم نگه داشته باشم نه یادم نمیمونه ک دیدن یا ن 

پس مانتوی جدید میپوشم

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

وایی درگیر اینشی ...هرکی درگیر این باشه بیماره عزیزم .یعنی ادم سالم از ازاین کار نمیکنه .درگیر این هستم که چی بپوشم تکراری نشه بهش میگن اول حرص و آز .بعدم مردم پرستی هست در مقابل خدا پرستی هست .یعنی جای پرستش خدا حرف مردم را بپرستیم .سوم بهش میگند اصراف در لباس که حرام هم هست .مثل وسواس بیماری هست باید درمان شود اخلاقی شیطانی هست.اول این اخلاق داشتم .الان لباسام یکی در میون میپوشم .تکراریه تکراری هم هستند.همش سیاه رنگ میپوشم .سیاه میخرم .

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 

کسی اهمیت نمیده به لباس....لباس چند سال پیش کهنه است .از رنگ میره .ولی لباس ده سال پیش را همش میپوشم .اینجدری فکر میکنند تازس

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 

استارتر یه بار یکی میگفت اگه به کسی حسادت میکنید همش دعاش کنید و از خداوند براش بیشتر و بهتر بخواهید هرچند براتون سخت باشه ولی این کار باعث میشه به حسادتتون غلبه کنید کم کم

شمام سعی کن سرتو شلوغ کنی به جاریت فکر نکنی 

ببین اون لباسی از جواهرات بپوشه یا پارچه کهنه چه فرقی داره چه اتفاقی میخواد بیافته؟ هیچی نمیشه

این روزای عمره که فقط داره میگذره لباس هممون در آخر یه متر پارچه سفیده، جای نوشتن برو قرآن بخون کتاب بخون عزیزم

ته تهش فرضو بر این بذار که جاریت همیشه بهترین لباس ها رامیپوشه و غیر تکراری خب که چی؟ تاثیری در زندگی تو نداره ذهنتو خالی کن 

اینو اون تاپیکت نوشتم تا اومدم بفرستم قفل شد کپی کردم اینجا گذاشتم 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
استارتر یه بار یکی میگفت اگه به کسی حسادت میکنید همش دعاش کنید و از خداوند براش بیشتر و بهتر بخواهید ...

باشه عزیزم حرفت منطقیه ممنون گلم

باشه عزیزم حرفت منطقیه ممنون گلم

خواهش میکنم از فکرش بیا بیرون کلا آنقدر درگیر لباس نباش 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2706