2733
2734
عنوان

ی چیزایی عوض نمیشه

178 بازدید | 9 پست

گاهی وقتا خیلی تلاش می کنی تا خیلی چیزا تو زندگیت تغییر کنه، تغییر هم میکنه... ولی بازم ی سری چیزا ک زندگیتو تحت تاثیر قرار میده تغییر بکن نیست که نیست.. بیچاره قلبم، چقدر روش فشاره و درد میکنه از ظهر.. نه گریه ام میگیره ن اروم میگیره ن با این درد میتونم بخوابم.. خیلی بده ی چیزی تو گلوم میسوزه و ی چیزی سمت چپ سینه ام پرفشار... خدا بخیر بگذرونه حالمو

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

چقدر میفهمم چی میگی😔

منکه چند روز پیش کارم به بیمارستان کشید فکر میکردم قلبه

ولی فقط اعصاب...

رویا بودن و نبودنت مهم نیست.... آنچنان دوستت دارم که به حضورت نیازی نیست... همانند خدا که هست اما نیست💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر میفهمم چی میگی😔 منکه چند روز پیش کارم به بیمارستان کشید فکر میکردم قلبه ولی فقط اعصاب...

💔😥

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
2731
داستان شما رو تازگی خوندم  چقدر پیچیده شد کارتون اما از اینکه انقدر خودتونو داغون میکنید خیلی ...

خیلی وقت گذشته ازون زمان.. ولی ممکر اثار بدش نمی شم

دعا کنید بمیرم 😭😭😭😭

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
2740
دعا کنید بمیرم 😭😭😭😭

چرا؟! 

مرگ راحته زندگی سخته 

سخته اما مجبوری 

پس ی کاری کن بهتر بگذره