2737
2739
عنوان

اسم شيك ميخام لطفا بياين كمكم كنين

134 بازدید | 14 پست

ارشد بازرگاني دارم ميخام توليدي بزنم يك توليديم ساندويچ هست اسمشو چي بزارم كنار نامينو و كاله كم نياره تركي لري يا..فقط ايراني باشه و تكراري نباشه خواهش ميكنم بگين يه اسم شيك كه كسي نذاشته باشه اسمي كه تو سوپرماركتا بين بقيه ساندويچا خودشو نشون بده خودم تا الان يكم از سي تو و يامي خوشم اومده لريه.شماها اسمي در نظر دارين كمكم كنين لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فودندویچ

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2731

با اسم میخوای در برابر دوتا برند معروف کم نیاره؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2738
2706