2737
2739
عنوان

خواهرای شما هم اینجورین

111 بازدید | 16 پست

خودمون دوتا که زیاد باهم صمیمی و مچ نیستیم 

من دوتا بچه دارم ایشون یه دونه بعد من بچه ایشون رو دیدنی کلی ذوق میکنم بغلش میکنم بوس بازی قربون صدقه تا جایی که بچه ش خیلی خودش رو بهم نزدیک می‌کنه بغلم می‌کنه هی میگه خاله خاله  خاله بهم غذا بده بغل خاله بشینم   ولی خواهرم بچه هام رو دیدنی فقط یه سلام خشک و خالی و نهایت گفتن خوبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه با بقیه هم اینجوریه ناراحت نشو، بعضی‌ها کلاً رفتارشون همین‌جوریه و سرد رفتار می‌کنن.

اره با بقیه هم همین طوره  ولی خب محبت های منو نمی‌بینه یا اصلا خب قضیه خاله با بقیه فرق داره خب

2738
میام تو خونه حرص میخورم تصمیم میگیرم دیگه بچه ش رو تحویل نگیرم ولی دفعه بعد همون اش و همون کاسه

بخاطر کار اشتباه مادرت تا حالا تنبیه شدی؟ پس رفتار خواهرت ربطی به بچه اش نداره شما با محبت و خون گرمی خواهرت نه...چرا حس بد میگیری؟ واسه بچه هات توضیح بده خاله احلاقش اینجوریه اما من با محبتم واسه همینه که شماها رو اینقدر دوست دارم و عشق میورزم بهتون 

خودتو درگیر این چیزا نکن.خودت باش

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
شما خودت خوبی و بقیه دوستت خواهند داشت و خواهرت نه...هر کسی هر طوری هست قبولش کن

گاهی بنا رو می‌زارن به اسکول بودنم. 

مثلاً داریم خوراکی میخوریم خواهرم سهم خودش رو میخوره بچه ش میاد قاطی بچه های من خوراکی مارو خورد می‌کنه تف می کنه میجویه. تف می‌کنه بچه های منو ها میده خوراکی نامیده بعد خواهرم انگار نه انگار بچه رو نمیشه که بابا بزار اونا هم بخورم قشنگ میخوره دراز میکشه

بخاطر کار اشتباه مادرت تا حالا تنبیه شدی؟ پس رفتار خواهرت ربطی به بچه اش نداره شما با محبت و خون گرم ...

نه بابا بازم بچه ش رو از ته دل دوستش دارم ولی حرص خوردن های بچه هام میبینم ناراحت میشم

اخلاق هر کس یه جوره عزیزم اگه به بچت آسیب نمیزنه دعوا نمیکنه الکی خاله خوبیه 

مثلا منم از اون خاله هام که خیلی محبت زبونی ندارم ولی مثلا اگه شب پیشم باشه کنار خودم می خوابونم میزنم رو شونش، شب بخواد بره دستشویی میگم منو‌بیدار کن نترسی 

یا توی درساش کمکش میکنم به حرفاش گوش میدم  بدون اینکه دعواش کنم یا برای چیزی که دوست داره میخرم

گاهی بنا رو می‌زارن به اسکول بودنم.  مثلاً داریم خوراکی میخوریم خواهرم سهم خودش رو میخوره ب ...

ببخشید ولی چقدر کار بچه ی خواهرتون زشته💔

من که کوچیک تر بودم مامانم خیلی هوای دختر خالمو داشت هی میگفت مراعات کن، هنوزم یاد اون موقع ها میفتم عصبی میشم

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
اخلاق هر کس یه جوره عزیزم اگه به بچت آسیب نمیزنه دعوا نمیکنه الکی خاله خوبیه  مثلا منم از اون ...

نه دعوا اینا که نمیکنه حتی یکی دو بار پسر بزرگم بی ادبی کرده ولی خواهرم چیزی نگفته.  میدونین از کار هاش حرص میخورم. مثلاً دخترش میخواد بره سرویس بهداشتی یهو میگه با خاله برو. 

2706