2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکرکنم نمیشه

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
2731

گلم چنین آپشنی هنوز اضافه نشده 

اگر تاپیک کسی رو نمی‌بینی یعنی حذف کرده 

پستش هم حتماً حذف کرده دیگه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

منظورت دسترسی به اطلاعات این کاربر امکان پذیر نیست

اونا تعلیق شدن

پست یا تاپبک؟

نمیشه در هر صورت

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
اره ميزنه دسترسي امكان پذير نيست چيكار كردن؟؟

😂

روح کاربریشون شاد

اونا تعلیق شدن 

رفتن بالا😆😆

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤