2733
2734
عنوان

شوهرم داره میادچی کارکنم

176 بازدید | 11 پست

سلام خانماماخونمون آپارتمانیه کوچیکه طبقه ششم همشم ک مهمون داریم الان بااین اجاره ای ک اینجامیدیم چن جای دیگه پیداکردم هم بزرگترو بهترماوقتی این خونه روگرفتیم خونه گیرنمیومدالان هرچی ب شوهرم میگم ماکه بایدای اجاره روبدیم چرابایدتواین خونه کوچیک بمونیم بریم این دوسه جاروببینیم بخداتااین حرفومیزنم کولی بازی درمیاره ک تومنونمیزاری راحت باشم وفلان ....بخداخیلی ازاین خونه بدم می‌دهم خیلی کوچیکه ی خونه پیداکرده بودم طبقه چهارم خیلی شیک بودبزرگترازخونه مابودب زوربردمش ببینیم فقط مشکلش این بودآسانسورنداش حالاهمون ی بارک رفتیم میگه پام دردمیکنه هنوز  دیشب گفت باشه میریم نگاکنیم اون خونه هاروالان زنگ زدم گفت ن نمیرم میترسم اون خونه هاروببرن دیگه گیرمون نیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در مورد خونه طبقه چهارم کاملا درست میگه اصلا منطقی نیست . در مورد جا به جا شدن هم درست میگه واقعا کاره سختیه . بعد هم باید طبق قانون یک ماه اجاره رو جریمه بدی به صاحبخانه اگر بخوای قرار داد فسخ کنی . اعصابشو خورد نکن بیچاره گناه داره