2733
2734
عنوان

ترشح خونی پس از پریودی...

1254 بازدید | 10 پست

سلام خانوما ببخشید من هرماه که پریود میشدم دگ تا یک هفته همه چی تموم میشد ولی این بار یک هفته گذشته و ترشحاتم خونیه میترسم همش چند ماه پیش که رفتم سونو گفت فیبروم داری ولی چیز مهمی نیس و کوچیکه کلا می‌ترسم همش ۲۱ سالمه و هنوز هم اقدام به بارداری نکردم تا بحال نکنه خدایی نکرده در آینده واسه بارداریم مشکلی پیش نیاد؟

منم تا یک هفته ترشح کشسان خونی دارم ...الان سه ماهه

نه من باردار نیستم چون پریود بودم بهتره بگم پریودم قطع نمیشه استرس افتاده تو جونم ولی تو حتما برو دکتر چون بارداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم قبلا اینطور بودم

بعد خودش حل شد

دکتر به شما گفت مشکل از چیه؟

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
گلم باردار نیستم میگم ۳ماه هست اینجوری شدم مثل شما 

ا وای ببخشید فک کردم نوشتید سه ماهمه 

فیبروم ندارین؟ من یه فیبروم کوچیک دارم ولی نمیدونم به خاطره اونه یه نه میگم شایدم طبعم گرم شده اصلا خیلی فکرم درگیره

منم قبلا اینطور بودم بعد خودش حل شد دکتر به شما گفت مشکل از چیه؟

من ۶ ماه پیش که دکتر رفتم اونوقت دکتر گف یه فیبروم کوچولو داری ولی مشکلی نیس اونموقع اینطوری نمی‌شدم من اولین باره که اینطوری شدم میترسم شما این مشکلو داشتید دکتر هم رفتید؟ یا خود به خود درست شد؟

من ۶ ماه پیش که دکتر رفتم اونوقت دکتر گف یه فیبروم کوچولو داری ولی مشکلی نیس اونموقع اینطوری نمی‌شدم ...

نه دکتر نرفتم خودش حل شد

هر چقدر به دور و برم گفتم دیدم واکنشی نشون نمیدن منم بی خیال شدم حل شد🤣

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫