2733
2734
عنوان

خواهر شوهر بیشعور من😂🫠🤕🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 488 بازدید | 38 پست
بله من کارم مرتبط با کارای مهاجرتی هست  ۹۰ درصد مهاجر های ایرانی کار های سطح پایین در المان پی ...

البته این هلنده بقیه فامیلامون همه المانن من ترسو گفتم یکی نبینه گفتم المان🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من کارم مرتبط با کارای مهاجرتی هست  ۹۰ درصد مهاجر های ایرانی کار های سطح پایین در المان پی ...

حس ندارم بنویسم و گرنه شغلی ک گفتی ربطی ب امار دقیقی ک از مهاجرین دادی نداره ....موفق باشی 🪻🪻شبخوش

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
البته این هلنده بقیه فامیلامون همه المانن من ترسو گفتم یکی نبینه گفتم المان🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂 

هلند عالیه 

و راستی

خوبه گارد نگرفتی 

یکی ناراحت شد که من گفتم ۹۰ درصد کارای سطح پایین دارن… 

2731
حس ندارم بنویسم و گرنه شغلی ک گفتی ربطی ب امار دقیقی ک از مهاجرین دادی نداره ....موفق باشی 🪻🪻شبخوش

منم نگفتم که خبرگزاری ام و حرفم سنده 

بر اساس تجربه خودم گفتم 

واقعا جای ناراحتی نداره و نیازی به گارد گرفتن نداره 

واقعیت محضه 

😂😂😂  هلند عالیه  و راستی خوبه گارد نگرفتی  یکی ناراحت شد که من گفتم ۹۰ درصد ک ...

اخه گارد گرفتن نداره من میگم حتی بدبخت بیچاره هاش نباید این کارو بکنن چه برسه به این که از ایران هرماه ۱۰۰ میلیون داره فقط اجاره خونه ماهی میگیره  🙁🙁🙁🙁 آدما باهم خیلی فرق دارن ولی من دیگه اینارو شناختم به خاطر شوهرم چیزی نمیگم اون خودش خیلی ناراحت میشه از دست خونوادش

اخه گارد گرفتن نداره من میگم حتی بدبخت بیچاره هاش نباید این کارو بکنن چه برسه به این که از ایران هرم ...

نمیدونم چرا خسیس میشن یه سریا 

ما هم یکی رو داشتیم ماشالله خرپول بود و بالای ۴۰ ساله توی اروپا زندگی میکنه 

اومدنی ایران خودکار و فندک تبلیغاتی میاورد 😂😂😂😂

نمیدونم چرا خسیس میشن یه سریا  ما هم یکی رو داشتیم ماشالله خرپول بود و بالای ۴۰ ساله توی اروپا ...

اخ مثل مادر شوهر من که میره چند ماه پیش خواهر برادراش و دخترش وقتی برمیگرده دستمال  اشپزخونه و مام و مسواک میاره 🤣🤣🤣🤣🤣 بعد میگه من هیچی نیاوردم از اونطرف، یهو میبینی بعد چند ماه یکی یکی لباسا و وسائل برقی که آورده رو لو‌میده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 حالا من که عروسم برا شوهر طفلیم که مثلا بچشه نهایت دوتا شووورت بیاره با یه بسته قهوه فوری 🤣🤣🤣🤣🤣