2733
2734
عنوان

درد تخمدان... راهنمایی میخوام.

1807 بازدید | 13 پست
سلام بچه ها. من این ماه دوره ی اولیه که لتروزول مصرف کردم از روز 3 تا 8 الانم روز دهم هستم. از صبح که بیدار شدم ناحیه ی تخمدانام درد میکنم. مخصوصا چپی ... همچین تجربه ای داشتین؟طبیعیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من چند سال کیست تخمدان داشتم هر چی دارو خوردم فایده نداشت چند روز پیش درد شدددددددددددددید رفتم بیمارستان فکر کردن آپاندیسه فورا عمل ام کردن نگو کیست ام پاره شده بود
كاش خوشبختي هم مثل مرگ حق بود
خانما من خودم استفاده نکردم ولی یکی از اقوام که استفاده کرده بود دکتر بهش گفته بود اگه همون شب هشتم نری اقدام کیست میشه.اونم دردای بدی گرفته بود رفته بود دکتر بهش دوتا آمپول داده بود خوب شده بود.همون ماه هم نی نی دارشد.با دکتراتون مشورت کنید
بچه ها من با کلومیفن و اچ سی جی باردار شدم.بعد زایمان پریودای وحشتناک با خونریزی داشتم.درد نداشتما ولی حالم انقدر بد میشد که از حال میرفتم.با خوردن قرص ضد بارداری اروم.میشدم.به محض اینکه قطع میکردم حالم بد میشد.تخمدانامم درد میکنه.بین دوره ی پریود هم درد شببه پریود دارم.کسی اینجوری بوده؟؟ الان چند ماهه که زایمان کردم.هنوز اون حالتو دارم.