2737
2734

باردارم و شدیدا به پیاز حساس شد چند تا ماسکم میزنم ولی باز بوش میاد عوق میزنم میشه جایگزین پیاز پدر پیاز استفاده کنم؟

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍

اره 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من به پیاز الرژی دارم و پودرشم برام با خودش هیچ فرقی نمیکنه با بوی پودرشم بالا میارم کلا پیاز استف ...

آخه همه غذاها پیاز داره پس چی استفاده میکنی به جاش؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍
هیچی همه غذاها برای بقیه پیاز داره برای منی که از اول بهش الرژی داشتم پیاز نداره

عزیزززرم

انشالله آلرژیت برطرف بشه به زودی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍
2740
برطرف شدنی نیست عزیزم کلا از اول همینجوری بودم و مشکلی باهاش ندارم ما کلا پیاز نمیخریم

باز خداروشکر که مشکلی نداری باهاش

منم دیگه پیاز نمیخرم تا این ویار لعنتی تموم شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍
باز خداروشکر که مشکلی نداری باهاش منم دیگه پیاز نمیخرم تا این ویار لعنتی تموم شه

برا شما رفع میشه نگران نباش

ولی چون عادت داری به طعمش ممکنه این مدت یکم اذیت شی  من چون از بچگیم نخوردم برام عادیه

{ خانم هستم }
برا شما رفع میشه نگران نباش ولی چون عادت داری به طعمش ممکنه این مدت یکم اذیت شی  من چون از بچگ ...

خدا از زبونت بشنوه عزیزم

آره واقعا همش حسش میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت😍
اوووف پس چیکار کنم    

هنوزم با بوی پیاز مشکل داری؟

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.
آره بدجور 

غذا با پیاز خوشمزه تر میشه و فوایدش هم بیشتره

بنظر من اگر مادرت یا کسی هست که برات پیاز سرخ کنه

این کارو انجام بده

مثلا حدود نیم کیلو یا بیشتر یا کمتر هر دفعه سرخکرده آماده واست بیاره و شما بذار داخل فریزر

و حدودا به مدت یک هفته استفاده کن

و باز مجددا واست آمادشو بیارن

و اون رو داخل غذا که بریزی مخلوط شه دیگه واست حساسیت ایجاد نمیکنه

چون فقط به بوی اون حساسی

آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند...لطفا آقایون.....(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)لایک وریپلای وتگ نکنند...درخواست دوستی نفرستند.همسرم راضی نیست.خودمم تمایل ندارم.
2706