2752
2734
عنوان

موهای فر دخترم

766 بازدید | 31 پست

بچه ها دخترم ۵ سالشه و موهاش فره الان یه مدته بشدت خشک و شکننده شده و به سختی شونه میشه با اینکه خیلی تمیز میشورمشون مث موی کثیف میمونه همیشه.

شامپویی چیزی بهم معرفی کنید که نرم و خوش حالت بشه و ازین کدری در بیاد.

بجز روغن نارگیل و بقیه روغنا چون هوا سرده نمیشه هروز ببرمش حموم سختمم هست چون موهاش بلنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هم این مشکل رو با موهای دخترم داشتم 

انواع شامپوهای برند و خارجی رو هم روی موهاش امتحان کردم 🤦 و بالاخره این رو یافتم👇

ایرانی هست و عالی .. بعد از شامپو کردن موهاش،نرم کننده به پایین موهاش میزنم .  و وقتی هنوز کمی رطوبت داره اسپری دوفاز میزنم و شونه میکنم .. انتهای موهاش رو روغن آرگان ( میتونی هر روغن دیگه ای هم بزنی ،برلی اینکه موخوره نگیره ) میزنم و میبافم .. روزها موهاش رو باز میکنم کمی دوفاز  و با شانه ی دندانه درشت چوبی یه کوچولو شونه میکنم . شب ها هم حتماً میبافم که تو هم نرن موها

داخل حمام به ساقه موهاش ماسک حمام بزن.بعد از حمام وقتی موهاش رو با سوشوار کاملا خشک کردی ساقه مو رو روغن آرگان بزن در حد یکی دو تا قطره

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2706