2733
2734
عنوان

هو س

186 بازدید | 15 پست

چون بیاید جواب بدید .من خیلی دشمن دارم هرچقدم خوبی کنم باز همه دشمن من هستن اصلا احترام نمیزارن همه ازم فرارین دور میشن .هیچ مشکلی ازطرف من نیست فقط خوشگلم همین اما این دلیل نمیشه دایی عمو بقیه فامیل ادمای جدیدی که منو میبینن انقد بد باشن .والاکلی ادم خوشگل دیدیم همه میرن طرفشون و دوست میشن امامن ازدست این رفتارا خسته شدم عاجزانه درخواست دارم کمک کنید دعایی راه حلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

انسان باید در جا و مکانی قرار گیرد که همه منتظر حضورش باشن

مشکل از تو نیست قطعا چون تو طینت صافی داری

اگه بنا رو به حسودی بزاریم بهتره تا لفظ دشمنی

تو غیر ارادی زیبا شدی به کسی هم ربطی نداره

عزت نفست رو حفظ کن

تا جای هم که میتونی تعامل کن

متاسفانه آدام های دل پاک دوست دارن همه رو راضی نگه دارن

ولی هیچکس قادر به انجام این کار نیست

آبجی از این به بعد احساس کردی کسی خو باهات تا نمیکنه

یه جوری تحویلش نگیر که حسرت نگاه چشم تو چشم ازت رو بخوره چه بخوای جواب صحبتش رو بدی

یه ذره غرور واقعا عالیه

انسان باید در جا و مکانی قرار گیرد که همه منتظر حضورش باشن مشکل از تو نیست قطعا چون تو طینت صافی دا ...

اره چطور غرور داشته باشم چطور خودمو بگیرم .خیییییلی اضافیم

2706