2752
2734
عنوان

سلام عشقولی ها بیاین

68 بازدید | 16 پست

این قرص راکوتان هست یا ن؟ دکتر پوست برام نوشته اونم 5بسته چون جوش فعال دارم گفته اول خوب بشن بعد 6ماه یا بعد عید میرم سراغ لیزر برای جای جوش سطحی

و ایما گذشت اونچه نباید ایگذشت ...باقی عمر هرچه بادا باد..🖤🍁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم اصلاح سبک زندگی کن دیگه جوش نمیزنی ، کبدت چرب نمیشه ، اصولی لاغر میشی ، توی عادت ماهیانه ات دردهای شدید نمیگیری ، عفونت از بدنت پاک میشه و ....

یعنی چی

تنقلات . چیمپس و پفک و شکلات و لواشک بازاری اصلا نخور 

روغن استفاده نکن تو غذات و روغن کنجد بریز

ورزش کن باشگاه برو

اب خیلی بخور

هروز یا یک روز در میون حمام برو موهاتو حتما خشک کن با سشوار ک سرما نخوری

هروز شورتت رو عوض کن و در روز دو بار عوض کن شورتت رو 

بدنت رو گرم نگه دار فلفل رو بیار تو غذات توی زمستون هم ی شال ببند ب کمرت یا ی پتو بنداز رو خودت ک بدنت یخ نکنه

استرس نداشته باش چون استرس خودش باعث هزارتا مریضیه و سمه

توی خونه نیازی نیست لباس زیر بپوشی

فست فود و پنیر پیتزا نخور 

شلوار تنگ هم نپوش خودش عامل نازایی چون ب دستگاه تناسلی فشار میاره

إ پ گفت باید راکوتان بخوری ☹️

اصلا نخور گلم راکوتان نازایی میاره و خودش عامل هزارتا مریضیه دیگس این دکتره فقط میخواد پول چاپ کنه 

اصلا براش مهم نیس چ بلایی سر مریض میاد

تو همین قسمت سرچ نینی سایت بزن راکوتان ببین چندتا پست میاد بخون ببین مردم چی گفتن 

من خوردم از اینا  بعدش راکوتان  الان ماه 5 رفتم

آها ب من گفت یکماه دیگه بیا فکر کنم بعد اینا راکوتان برام بنویسه ، بعد شما خوب شدید دیگ جوش فعال نزدید 

آها ب من گفت یکماه دیگه بیا فکر کنم بعد اینا راکوتان برام بنویسه ، بعد شما خوب شدید دیگ جوش فعال نزد ...

برای من نزدیک 2 هفته خوردم 

بعدش راکوتان 

الان خداروشکر پوستم جوش نمیزنه 

اما نتیجه ی نهایی بعد دوره ی درمانه که چی میشه 

اصلا نخور گلم راکوتان نازایی میاره و خودش عامل هزارتا مریضیه دیگس این دکتره فقط میخواد پول چاپ کنه&n ...

پس اگه رفتم این سری دکتر بهش میگم نمیتونم راکوتان بخورم چون کلی عوارض داره 

اها راستی راکوتان چاقی بیش از حد هم میاره بهتره سبک زندگیت رو درست کنی و سالم خوری کنی اونوقت ببین چ ...

آخه جای جوش دارم باید حتما ببرمشون خیلی رو اعتماد بنفسم اثر گذاشته 

پس اگه رفتم این سری دکتر بهش میگم نمیتونم راکوتان بخورم چون کلی عوارض داره 

اصلا نمیخواد بری چون مطمئنن یجوری تو رو متقاعد میکنه ک یا راکوتان بخوری یا ی داروی دیگه مینویسه ک فقط پول چاپ کنه

اصلا نمیخواد بری چون مطمئنن یجوری تو رو متقاعد میکنه ک یا راکوتان بخوری یا ی داروی دیگه مینویسه ک فق ...

پس چیکار کنم باید ی جوری این جای جوش هامو تا چند درصد بهبود پیدا کنن

2706