2777
2789
عنوان

با شوهرم دعوام شد

293 بازدید | 12 پست

سلام من دوتا بچه دارم پسرم پنج سالشه و هنوز درست نمیتونه صحبت کنه دخترمم ۹ سالشه. شوهرم فوق العاده با من خوبه چیزی نیست که بخوام و فراهم نکنه ولی خیلی سریع از بچه ها عصبانی میشه و فورا کتکشون میزنه خودم تمام تلاشم رو میکنم بچه ها رو نزنم شاید سالی یکی دوبار اونم وقتی واقعا کار خیلی بدی بکنن ولی همسرم سر چیزهای خیلی جزیی .مثلا امروز چنان پشت گردن پسرم کوبید که چونه اش خورد به میزو رد انگشتهای همسرم پشت گردنش قرمز موند. امشب هم سر این که پسرم کل بسته آدامس رو میخواست قهر گرفت و همسرم فقط یه دانه آدامس بهش داد و وقتی قهر گرفت همسرم یه سیلی محکم بهش زد که بچه از شدت گریه به هق هق افتاد و صورتش هم قرمز شد.بارها بهش گفتم برو روانشناس . امشب دیگه صبرم تموم شد سرش داد کشیدم در آپارتمانمون رو باز کردم با این که میدونستم همسایه ها صدام رو میشنون گفتم برو گمشو بیرون خسته شدم آنقدر الکی بچه ها رو میزنی تو یک روانی هستی میترسم به بچه هام آسیب جدی بزنی .می‌دونم که احتمالش خیلی کمه بره مشاور خواستم ازش شکایت کنم ولی فکر نمیکنم راه به جایی ببره. به نظر شما چکار کنم. کار من اشتباهه که به خاطر رفتارش با بچه ها بهش توهین کردم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه شما مادری طبیعی غریزه هر مادری حفاظت از بچه هاشه حتی در برابر پدرشون 

ولی این پدرشون عقل ندارع و روانیه این بچه ها در آینده به شدت پرخاشگر و عصبی بار میان جلوی همسرتو بگیر اگر ایندشونو دوس داری

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

من یه آدم غریبه متن رو خوندم بغص کردم اعصابم خورد شد مغزم درد گفت 

واکنش شوهرت به رفتار شما چی بود؟ چیکار کرد؟ 

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
من یه آدم غریبه متن رو خوندم بغص کردم اعصابم خورد شد مغزم درد گفت  واکنش شوهرت به رفتار شما چی ...

سکوت. فقط گفت خب اعصابم خورد شد.نتونستم خودم رو کنترل کنم. گفتم تو که نمیتونی جلوی خودت رو بگیری غلط کردی پدر شدی. دو روز دیگه یه بلا سر بچه ها بیاری من چکار کنم

بله صددرصد کارتون اشتباه بوده

اگه بخاطر این میگی که جلو بچه نباید پدر و مادر پشت همو خالی کنن اون مال زمانی هست که دو نفر نرمال باشن 

الان بچه ۵ ساله رو محکم سیلی زدن حمایت داره؟

سکوت. فقط گفت خب اعصابم خورد شد.نتونستم خودم رو کنترل کنم. گفتم تو که نمیتونی جلوی خودت رو بگیری غلط ...

بگو رو خودت کار کن 

چطور جلو شما سکوت میکنه جلو بچه نمیتونه؟ اگه خیلی آدم عصبی بود به شما هم حمله میکرد یه چک میزد بهت مثل بچه ها

دلیلش چیه به شما چیزی نمیگه به بچه میگه

من ۹ ساله دارم با آرامش باهاش صحبت میکنم الان دیگه واقعا نگران بچه هامم .شما بودی چکار میکردی

نمی‌دونم چیکار می‌کردم واقعا. اما رفتار شماهم درست تبود، اونم جلوی بچه‌هاتون. میشد معقول‌تر رفتار کرد