2737
2734
عنوان

خیلی شک دارم

80 بازدید | 8 پست

سلام بچه ها برای آوردن بچه دوم خیلی شک و تردید دارم. بچه اولم از آب و گل درومده مدرسه میره، اما شاغلم و هییییچ کمکی ندارم. مرخصی تا 6ماه بهم میدن. از طرفی میگم نکنه نیارم بعداً پشیمون بشیم، از طرف دیگه وضع مالیمون شکر خدا خوب شده و شوهرم میگه حیفه وقتی میتونیم چرا دومی رو نیاریم، 

تک بچه های اطرافیانم خودشون میگن راضیم و خیلی خوشبختن، حداقل غم و غصه خواهر برادر و دردسرا و ... رو ندارن، 

خدایا سایه مادر عزیزمو بالاسرم نگه دار   آمین

با چند تا تک بچه صحبت کردم از اطرافیانم میگفتن همکلاسیامون به خوشبختی ما حسودیشون میشه میگم وقتی خود بچه تک بودن رو انتخاب میکنه ما چرا نکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با چند تا تک بچه صحبت کردم از اطرافیانم میگفتن همکلاسیامون به خوشبختی ما حسودیشون میشه میگم وقتی خود ...

راست میگه واقعا ولی وقتی بزرگتر میشن تنها ترن از بچه های عادی ان من خودم یه خواهر دارم واقعا از خدا ممنونم ک هستش

واسم دعا کنید مرسی اگه دیدی یکی از ته دل دوست داره از دستش نده حیفه 
2728

شوهرم بهم میگه خیالت راحت باشه روز به روز پیشرفت میکنم و بهترین ها رو براش فراهم میکنم، از طرف دیگه خودم خیلی تحت فشار بودم تا بچه اولم بزرگ شد پدرم درومد خییییلیییی سختم بود

راست میگه واقعا ولی وقتی بزرگتر میشن تنها ترن از بچه های عادی ان من خودم یه خواهر دارم واقعا از خدا ...

الان خواهر برادرها هرکس گرفتار زندگی خودشه، یا اصلا با هم ناسازگارن، دیگه با این همه مشغله خواهر برادری ها خیلی کمرنگ تر از قبل شده

2738
الان خواهر برادرها هرکس گرفتار زندگی خودشه، یا اصلا با هم ناسازگارن، دیگه با این همه مشغله خواهر برا ...

واسه یکی دو تا بچه اونم همجنس اینطوری نیست

واسم دعا کنید مرسی اگه دیدی یکی از ته دل دوست داره از دستش نده حیفه