2737
2739
عنوان

بچه ساخت خونه چقدر پول میخواد

113 بازدید | 11 پست

یه زمین که صد و بیست متره،پایینش پارکینگ و مغازه باشه بالاش خونه،میدونید چقدر پول میخواد؟با یک و پونصد میشه درستش کرد کاملاً 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده

بستگی به خودت داره چقدر میخوای خرجش کنی 

با یه میلیارد میشه با صد میلیاردم میشع

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میشه ولی مجوز ها اگه تو شهر باشید یکم گرونه مجوز اب و برق و گاز ولی بشرطیکه از پولتون هم درست ا ...

تو شهر هستیم ،میخوام بدونم میشه کامل بدون اینکه بهمون فشار بیاد با همین پول درست کرد؟ حتی کابینت ها و همه چی؟

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2728
تو شهر هستیم ،میخوام بدونم میشه کامل بدون اینکه بهمون فشار بیاد با همین پول درست کرد؟ حتی کابینت ها ...

اهان خونه هست دیگه الان ولی کهنه ساخته ،پس امتیازها رو داره 

بستگی به خودت داره چقدر میخوای خرجش کنی  با یه میلیارد میشه با صد میلیاردم میشع

یه چیز معمولی دیگه 

خب بیتگی داره چند متره اقلا متری ده تومن در نظر بگیر 

متری ده تومن خب برای طبقه بالا که خونه هست در نظر بگیرم برای طبقه همکف که مغازه و پارکینگ هست چی؟

2740
تو شهر هستیم ،میخوام بدونم میشه کامل بدون اینکه بهمون فشار بیاد با همین پول درست کرد؟ حتی کابینت ها ...

خب گلم یکم مجوز گرفتن از شهرداری هزینه میخواد اما اگه درست مدیریت کنید میشه 

همه چیز رو نقدی حساب نکنید چک بدید اقساط بگیرید و از حقوق تون بدید 

بعد جاهایی ک دیگه اون طرف پول نقد میخواد بده 

متری ده تومن خب برای طبقه بالا که خونه هست در نظر بگیرم برای طبقه همکف که مغازه و پارکینگ هست چی؟

من خام دارم میگم حالا مغازه چون گچ بری نداره یالوله کشی و برق کشی خیلی خاصی نداره کمتر.ولی شما هزینه زیر سازی و صاف کردن رمین هم دارین اونم در نظر بگیر

ولی در کل باید خیلی حواست باشه

مصالح از چند جا قیمت کنی

اگر نزدیک یزدی یا میتونی شریک پیدا کنی سرامیکت از میبد بگیری ارزون تره شریک داشته باشی کرایه ات نصف میشه

میتونی بگردی توی انبارای مصالح فروشیا جنسایی از قبل دارن و ارزون تره پیدا کنی

با استاد کارا و بناهای زیادی صحبت کن نمونه کاراشون ببین.

قرار داد محکم ببند باهاشون

همتا اسم خـودمه♥
من خام دارم میگم حالا مغازه چون گچ بری نداره یالوله کشی و برق کشی خیلی خاصی نداره کمتر.ولی شما هزینه ...

مرسی عزیزم 😍😍😍🌹🌹