2733
2734

بگین  تا حالا شده برای شما دقیقا عینش پیش بیاد. میخام ببینم چقدر بد بوده. رفتم سوپری. بعد خرید ها رو که گذاشتم تو پلاستیک قبل اینکه کارتو بکشم گفتم (فاکتور ) بدین. این یه سوتی. دوم اینکه کاش گفته بودم فاکتور. لعنتی اسمش یادم نمیومد. گفتم برگه ای که توش قیمت ها هست. بعد با خنده گفتم وای اسمش یادم نمیاد. بعد چون هنوز کارتو نکشیده بودم. طرف گفت یه بار دیگه بکشید

کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد

من کشیدم بعد گفت رمزو بزنید. بعد زدم. (فکر کرده بود نتونستم کارت بکشم) بعد گفتم نه اونی چیزی که قیمتا توش هست. 😑😑😑😑😑😫😫حتی نگفتم (کاغذ ی که قیمت ها توشه) هول شدم  گفتم چیزی که. بلافاصه دختر کناریش یه نگاه عجیب کرد گفت فاکتور.!!!!بعد فروشنده آدم متشخصی هم هست. فاکتور رو داد و درحالی که داشت میکشیدش از دستگاه. گف این چیزی که میخاستید اینه.. دیگران تو این موقعیت میگن توی زبون نگشت و با آرامش میگن.اونم نه چیز ساده ای مثل فاکتور رو. اما من گرفتم سریع اومدم بیرون. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما تو فکر بودی و...

حالا اون برگه ای که توش یه چیزی نوشته 

رو میخواستی چکار؟مگه پیام نمیاد برات.

دخترم😍عشق همیشگی من💕تو بزرگ‌ترین بهانه‌ی زندگی من و بابا هستی😍😍 ۱۸ اذر ۱۴۰۲❤ 
2731

عیبی نداره

من بر و بر نگاه فروشنده میکردم و نمیتونستم بگم این رو حساب کنید

🤣💨

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      
حتما تو فکر بودی و... حالا اون برگه ای که توش یه چیزی نوشته رو میخواستی چکار؟مگه پیام نمیاد برات ...

تو فکر نبودم. آدم مضطربی هستم متاسفانه. امروزم از عملکرد خودم راضی نبودم در مورد موضوعی. رفتم تو سوپری وو .... 

آره حالا تو خوبه غریبه بودن من اسم پدر بزرگ خودموووو جلو مادر شوهرم یادم رفت میگفت یعنی تو اسم پدر بزرگ خودتو بلد نیستی.... ولی بخدا ب لحظه مخم هنگ بود خیلی خجالت کشیدم

کی ؟؟ شما هم هول شدی؟ 

اره خیلی🤣

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      
آره حالا تو خوبه غریبه بودن من اسم پدر بزرگ خودموووو جلو مادر شوهرم یادم رفت میگفت یعنی تو اسم پدر ب ...

منم خیلی خجالت کشیدم. طرف غریبه نیست. تو هفته چندین بار میبینمش همسایه هست و سوپری داره. و مجبورم از همین خرید کنم.. چون همه چی داره و نزدیکه. 

آره حالا تو خوبه غریبه بودن من اسم پدر بزرگ خودموووو جلو مادر شوهرم یادم رفت میگفت یعنی تو اسم پدر ب ...

اسمش چی بود. سخت بود که یادت نمیومد؟ 

یبار هم با مادربزرگم رفته بودیم سوپری بعد فروشنده شروع کرد از دختری بد گفتن به مادربزرگم ولی چشمش به من بود اخر برگشتم باهاش دعوا کردم که چرا منو میگی گفتش منظورم شما نبودید اشتباه فهمیدید از خجالت اب شدم🥴

2706