2733
2734
عنوان

مرتب کردن کمد لباس

95 بازدید | 3 پست

از چی برای نظم دادن به کمد لباستون استفاده می‌کنید

نظم دهنده پلاستیکی

پارچه ای 

یا ...

میشه ترفندتون بگین؟

که چه جوری کمدتون مرتبه

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن

قدم اول تو مرتب کردن کمد ها رفع انباشتگی هست 

پیشنهاد میدم کتاب جادوی نظم رو بخونید و یا صونی گوش بدین 

به تاپیک( مینیمالیست شدن یعنی چه ) هم سر بزنید 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

بعد اینکه تو چیدمان سعی کنید ایتم ها جوری باشه که همه دیده بشه و برای برداشتن یک لباس لازم نباشه کمد رو بهم بزنید 

هیچ نظم دهنده ای هم لازم نیست 

رقص و جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند. 🇮🇷 چون رهند از دست خود دستی زنند، چون جهند از نقص خود رقصی کنند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد اینکه تو چیدمان سعی کنید ایتم ها جوری باشه که همه دیده بشه و برای برداشتن یک لباس لازم نباشه کمد ...

خیلی ممنونم پیشنهاد خوبی بود به اون تاپیکم حتما سر میزنم

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن
2731