2737
2739
عنوان

پوشک گیری

56 بازدید | 10 پست
پسرم سه سال و یک ماهشه اخر سه سال از پوشک گرفتمش جیشش نمیگفت ولی رو فرش هم نمی کرد خودم دو ساعت سه ساعت میبردمش اما پی پی میگفت.الان نزدیک ده روزه پی پی خبر نمیده و تو شلوارش میکنه.چه کارش کنم چرا ابنجوری شده؟؟
بچه ها خودشونم ناراحت میشن حتمأ نمیتونه بگه دست خودش نیس . هر بار شورتش و بشورچاره ای نیست تا درست بشه
حیلت رها کن عاشقــا دیوانه شو دیوانه شو و انـدر دل آتش درآ پــــروانـه شــو پروانــــــه شو هــم خــویش را بیگـــانه کن هم خانه را ویرانه کن و آنگه بیا با عاشقان هم خانـه شـو هم خانه شــو رو سینــه را چـون سینه ها هفت آب شو از کینه ها و آنگـــه شراب عشــق را پیمانـــه شــــو پیمانــه شـو باید کـــه جملــه جــان شــوی تا لایق جانان شوی گـــر ســوی مستــان میــروی مستانه شـــو مستانه شو... مولوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر بار براش توضیح بده که خونه پی پیا تو توالته وقتی تو شرتت میکنی ناراحته که پیش دوستاش نیست نرفته خونش شیلنگم بده خودش پی پی شو بشوره عاشق این کار میشه براش عکس برگردونم بخر انشاالله زودی درست میشه
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2731
پی پیه بره پیشه دوستاش تو توالت
بچه ها باور میکنن فکر میکنن همه چی جون داره
دختر من که با برگای پاییزیه رو زمینم صحبت میکنه وسایلشو صدا میزنه
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2738
منم از روش خداحافظی با پی پی استفاده کردم خیلی خوب بود بهش میگفتم پی پی اه اه باید بره تو دستشویی براش شعر میخوندم هر وقت پی پی میکرد آب که میریختم بای بای میکردیم میگفتیم اه اهی بای بای ......اما یه مشکل دیگه دارم اوایل که از جیش گرفته بودمش شبا بیدار میشد میرفت دستشویی اما الان صبح که داره بیدار میشه چشمشو که باز میکنه جیش میکنه هر چی هم بهش میگم پاشو تا جیشت نریخته گوش نمیده چیکار کنم
 گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
همخ این حرفها بهش میگم پی پی ها برن پیش مامان باباهاشون بازی کن ...اما اصلا خبر نمیده نمی نم چرا اخه پی پی که یک دفعه نمیاد بالاخره یکم باید زور برنه حالیش میشه پی پی داره اما خبر نمیده من شبها هنوز پوشکش میکنم