2752
2739

ویروس جدیده رو گرفتم آنفلوانزا

از شدت تب و سردرد و سرفه خشک داشتم جون میدادم

همین الان دو قاشق غذاخوری شربت خوردم

رفتم پرسیدم گفتن باید با قاشق چایخوری میخوردی

دو قاشق ایست قلبی میاره توی نتم نوشته

۵ دقیقه نشده ولی انقدر گیج شدم از خواب، قبلش از سر درد داشتم میترکیدم 

الان چشام فقط میخواد بسته شه و تپش قلب دارم

کسی تجربه داره؟ دو قاشق خورده؟ چیزیم نشه🤦🏻‍♀️ چشامو ببندم راحت؟

غصه نخور درست میشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من همیشه دو سه قاشق میخورم.آخه یه قاشق کجای این بدن میره😁

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

منم ویروس گرفتم

التهاب گلو دارم بخدا حس میکنم دارم خفه میشم

با حس خفگی بیدار شدم😭😭😭

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️  از این تاریخ ۱۴۰۲/۸/۹ تو 🔒 میزنی ب قلبت تا وقتی ک از خودت بهترین نساختی و از خودت راضی نبودی کسیو وارد قلبت نکنی،ی روزی من جفت روحیمو پیدا میکنم تا اون روز زندگی پر از پیروزی و شاد برا خودم میسازم🥰من مجرد هستم چقدر قبلا توو رابطه بودنی ترس داشتم از از دست دادن ادمی ک فکر میکردم اگ نباشه من هیچم ولی الان چقدر خوشحالم و چقدر افتخار میکنم ب خودم ک تونستم از پسش بربیام💖 ی روزی دفترم پر میشه از کاراییی ک تموم کردم همه کارهایی ک نیمه تموم ول کردم از امروز شروع میکنم ب تمام کردنش بعدش ی تاپیک میزنم ب همهه نشون میدم ک من تونستم😍کائنات در جهت پیشرفت من حرکت میکنه خدایا شکرت🧿🤍💫دوستان لطف کنید احترام خود را حفظ کنید وگرنه دیگران ب شما احترام نخواهند گذاشت ۱ ۲ ۳ ۴ تشکر تشکر

اگه قبلش داروی دیگه ای نخوردی که باعث بشه اثر شربت بیشتر بشه ، فک نمیکنم اتفاقی بیوفته ، فقط بشدت خوابت میگیره،من یه قاشق غذاخوری می‌خورم سریع می‌خوابم. ولی بازم اگه میخوای مطمئن بشی برو دکتر یا به اورژانس زنگ بزن بپرس. ولی استرس نگیر

اللهم صل علی محمد وآل محمد و اهلک اعداعهم  محب ال اهل البیت النبوت
والا همون ولی میگن ضرر داره😑

اینکه یه چیزیو زیاد و مکرر استفاده کنی البته که ضرر داره حتی آب 

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            

برو بگیر بخواب چیزیت نمیشه من ی بار دندونم خیلی درد میکرد رفتم ب شوهرم گفتم اون همیشه سر درد داره و دکتر بهش قرص ترامادول میده اونم ی قرص با دوزه خیلی پایین بهم داد گفت بخور خوب میشی منم خوردم و خوابیدم نصف شب ک بیدار شدم سرم کیج میرفت نمیتونستم راه برم هر طوری بود خودم رو رسوندم ب شوهرم تا منو دید گفت بریم بیمارستان وقتی رسیدم بیمارستان گفتن چی خوردی شوهرمم گفت ترامال دادم بهش دندونش درد میکرد خدا شاهده چشای دکتر قد نعلبکی شده بود بستریم کردن گفت نیم ساعت دیر تر می‌رسید آسیت قلبی می‌کرد والله

دنیای این روزای من همقد تن پوشم شده دعا کنید برام محتاجم ب دعاتون.... 😞😞
منم ویروس گرفتم التهاب گلو دارم بخدا حس میکنم دارم خفه میشم با حس خفگی بیدار شدم😭😭😭

منم اینجوری شدم قبلن، با سرم حلقتو بشور ، یعنی سرمو از بینی بریز که از دهن بیاد پایین و سفکسیم بخور خوب میشی. ولی حتمن باید با سروم بشوری دماغتو

اللهم صل علی محمد وآل محمد و اهلک اعداعهم  محب ال اهل البیت النبوت