2733
2734

سلام من مامان یه دختر دوساله و یک ماهه هستم و الان باردارم فعلا نمیدونم قلبش تشکیل شده یا چجوریه ولی فهمیدم باردارم ناخواسته است پیشگیری هم در حد کاندوم داشتم فکر نمیکردم یا اونم حامله میشم ولی خودمم موندم و به خودم فوش میدم چرا چون شوهرم وضع مالی معمولی داره نه فقیریم که هیچ پولی نداشته باشیم نه پولدار که مثلاً پول همه چی داشته باشیم خیلی معمولی دیگه خودم دخترم رو که آوردم گفتم بسه دیگه نمیخوام نمیخوام مثل من عقده ای بشه من تک فرزندم ولی خانواده ام فقیر بودن و پدرم مریضی اعصاب داشت...ولی شوهرم میخواست من راضیش کردم فعلا بچه نیاریم ولی من فهمیدم حاملع ام همینقدر مسخره و مضحک بقیه هم فامیلای ما که مثل مان معمولی ولی فامیلای شوهرم پولدارن یعنی راحت هر چی خواستن میخرن ولی انچنان پولدار نیستن الان همش مسخره میکنن خانواده فقیر فقط بچه میزان و اینا... من گیر اونا نیستم بیشتر گیر خودمم چرا آخه درسته هر چی میگین ولی منم بخدا نگران این یکی شدم نگران اینده اش تو این کشور برای سقط هم نمیشه میگن غیر قانونیه حتی درمانگاه هم کلی چیزم گفت که میخوای بچه اتو بکشید و ... من دوسش دارم.من هردوتاشونو دوست دارم ولی از خودم خجالت میکشم اززندگیم از اینجا که همه بی پولن میترسم بزرگ که شدن بگن چرا مارو به دنیا اوردی اولی که میخواستم ولی دوتا...

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

وَلَا تَقْتُلُوا أَوْلَادَكُمْ خَشْيَةَ إِمْلَاقٍ ۖ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِيَّاكُمْ ۚ إِنَّ قَتْلَهُمْ كَانَ خِطْئًا كَبِيرًا 31 و فرزندانتان را از ترس فقر، نکشید! ما آنها و شما را روزی می‌دهیم؛ مسلماً کشتن آنها گناه بزرگی است

زهرا هستم🫂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی میشه خدا خوایته بزار دنیا بیاد ولی دیگه سومی رو مراقب باش من خودم الان بچم دوسالشه دلم میخواد یکی هم بیارم دیگه تموم هرچی باشه بچه که بیار رزقو روزیشم میاد نگرانش نباش درسته یکم حرفم منطقی نیست ولی دیدم که میگم 

انشاالله قدمش خیر باشه و پر روزی باشه بچه تون..

بدون صلاح و مصلحتی پشت این کار بوده که با وجود جلوگیری باردار شدین 

هدیه خداست که امیدوارم با ورودش ، زندگی تون جون بگیره 

نترس عزیزم خدا بزرگه . ما هم وضعمون معمولی بود ولی هیچوقت نگفتم چرا ما رو به دینا آوردین و گله و شکا ...

ممنون من نگرانم اولی هم کوچیک بود نمیخوام مامان بی ملاحظه ای بشم و میخوام خوب زندگی کنند بازم ممنون ازت بهم دلداری میدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

واا به کسی چه ربطی داره که بخواد فحشت بدن؟؟مگه نون و آبشو ما میخوایم بدیم؟؟؟از الان اینجوری میگی وای به حال وقتی که به دنیا بیاد...جلوی بچت از این حرفا نزن..حتی اگر نداری هم یه جوری وانمود کن که بچه حس کوچیکی و حقارت نگیره...خدا بهت ببخشه و روزی هزاران مرتبه خداروشکر کن...بچه روزیشو با خودش میاره...خدا واست نگهش داره

انشاالله قدمش خیر باشه و پر روزی باشه بچه تون.. بدون صلاح و مصلحتی پشت این کار بوده که با وجود جلوگ ...

ممنون واقعا منم جا خوردم البته شاید روشن درست نبوده ولی ان شاء الله همه زندگیشون پر خیر و برکت باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون من نگرانم اولی هم کوچیک بود نمیخوام مامان بی ملاحظه ای بشم و میخوام خوب زندگی کنند بازم ممنون ...

نگران نباش با هم بزرگ میشن من خواهرم دو دفعه بارداری ناخواسته داشت الان بچه هاش باهم بزرگ شدن 

از نظر فاصله سنی که خیلی خوبه از نظر مالی هم نترس خدا کمک میکنه شما هم تلاشتون رو بیشتر کنید  دیگه دو تا بچه رو که  میخوای

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
واا به کسی چه ربطی داره که بخواد فحشت بدن؟؟مگه نون و آبشو ما میخوایم بدیم؟؟؟از الان اینجوری میگی وای ...

می‌دونی من اینجوری نیستم همش غر بزنم یا بگم نداریم ولی از بس گفتن که خانواده فقیرین چرا بچه میاری یا یه نفر دیگه رو بد بخت میکنی خسته شدم آخه از دید اونا ما معمولیا فقیریم ولی بخدا اگر من هزار تومان از کسی  گرفته باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم

انشاا... قدمش با خیر و پر برکت باشه براتون

بچه بیشتر از رفاه آنچنانی نیاز به محبت و شاد بودن با تامین نیاز های اولیه شرایط زندگی خوب براش فراهم، 

بخدا داری سخت میگیری 

انشاا... خودشون بزرگ میشن نابغه میشن شاغل، هنرمند خودشون آیندشون میسازن

با راهنمایی و تربیت درست ما والدین به همه جا میرسن

فاصله سنی بچه ها خیلی خوبه، بچه اولی هم دچار بحران نمیشه 

بنظرم تجدید نظر کن

من خیلی از خانوم ها رو دیدم که با سقط عذاب وجدان و افسردگی گرفتن

وَلَا تَقْتُلُوا أَوْلَادَكُمْ خَشْيَةَ إِمْلَاقٍ ۖ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِيَّاكُمْ ۚ إِنَّ قَتْلَ ...

خودمم دوستش دارم ولی نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706