2733
2734
عنوان

بخاطر خیانتام همش عذاب وجدان دارم

9635 بازدید | 166 پست

تو رو خدا با دلای پاکتون دعام کنید خدا منو ببخشه الان که دوتا بچه دارم خیلی ناراحتم که چرا این همه گناه کردم 

من شوهرم خیلی خیانت میکرد ومن دستم از همه جا کوتاه بود برای تلافی متاسفانه افتادم دام تلافی 

اینا حرف پنج شش سال پیشه

درسته توبه کردم ولی همش عذاب وجدان دارم دعام کنید هر کدوم یه صلوات بفرستید خدا منو بخاطر بچه هام ببخشه و آبروم نره به حق فاطمه زهرا قول میدم دیگه گناه نکنم

استغفار بگو روزی ۷۰ مرتبه

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب وقتی پشیمانی  و لذت گناه از بین رفته و دیگه تکرار نکردی یعنی خدا بخشیده 

به شرطی که حق هیچ انسانی رو این وسط پایمال نکرده باشی چون حق الناس هرگز بخشیده نمیشه 

هر عابدی گذشته ای دارد و هر گناهکاری آینده ای .اگر آقا هستی لطف کن به هیچ وجه تو تایپک من شرکت نکن پستای منم ریپلای نکن.....از همه مردای نی نی سایت متنفرم ...

شاید همین ک تونستی توبه کنی شاید همیکنه ک تونستی اسم فاطمه زهرا ص بیاری رو لبت یعنی خدا بخشیدتت چون خدا ب اونایی فرصت توبع میده ک بخواد ببخششون وگرنه تا حدی تو گناه غرق میکنه و فراموش میکنن توبه کجا بود و اونا کجا

مخلوق شعر‌ 

شیطونو لعنت کن توبه کن ، خدا ستارالعیوبه. این شیطونه که آزارت میده که از بخشش خدا ناامید بشی و گناهتو تکرار کنی . وگرنه خدا آغوشش برای توبه کاران بازه همیشه 

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

شوهرت مقصره خودتم بد راهی انتخاب کردی ولی خدا میبخشه

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌

انشالا خدا ببخشه 

خب شوهرت تنبیه شد ؟

دوست داشتن کـه عیب نیست بابا جان😍دوست داشتن دل آدم را روشن می کند😊اما کینه و نفرت دل آدم را سیاه می کند🤐اگر از حالا دلت بـه محبت انس گرفت🤩سفر کن بـه هیچکس هم نگو🤗یک رابطه عاشقانه را زندگى کن و بـه هیچکس هم نگو!🤗 ‏شاد زندگى‌کن و بـه هیچکس هم نگو🤗 ‏آدم‌هـا ‏چیزهاى قشنگ را ‏خراب میکنند😉جبران خلیل جبران

خدا ستار العیوبه

غفار الذنوبه 

اگر واقعاً دیگه نخواهید به گناه برگردید میبخشه 

ولی جلوی بنده خدا به گناه اعتراف نکنید 

خدا دوست نداره خودتون هم آبروی خودتون را ببرید 

خدا میبخشه

صد بار اگر توبه شکستی باز آی 

ولی دیگه نه اینجا نه هیچ جای دیگه جلوی بنده خدا عنوان نکنید و اعتراف نیازی نیست 

خدا میبخشه إن شاء الله 

اللهم صل علی محمد و آل محمد 
2706