2737
2734

چند سالی هست بابام به رحمت خدا رفته . متوجه نگاه های هیز پدر شوهرم شدم وقتی میریم خونه مادر شوهرم پدرشوهرم همش سعی داره نزدیک به مامانم بشینه یا لااقل سر سفره روبه روی مامانم باشه . اصلا با این مردک بساطی داریم .مادر شوهرم بنده خدا خودش شرمنده میشه . به مامانم گفتم اونم گفت متوجه شدم و خیلی معذبم . حالا یه تصمیمی گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

کاربران گرامی  

این دوستم یک پسری رو خیلی میخواست. اما اون پسر بهش خیانت کرد و رفت دنبال یک دختر دیگه. 

حالا این دوستم میخواد اون پسر برگرده پیشش و همه چیز رو فراموش کنه. چون بدون اون پسر نمیتونه زندگی کنه. میخواد با اون پسر ازدواج کنه. 

لطفا اگه دعایی میخواین بکنید یا نصیحتی دارید یا... بیاین تو این تاپیک. 👇 ممنون میشم. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12524385/میدونستی-اگه-چهل-نفر-در-حقت-دعا-کنن-حاجتت-برآورده-میشهبیا-توتاپیک-دل-شکسته-ها

✝️

خب مادرت سالی ی بار بره خ پدرشوهرت

این دنیا از بدو تولدم بامن و خانواده ام خوب تا نکرد از بچگی وقتی نه سالم بود مادرم رو از دست دادم بدبختیهامون شروع شد دبگه رنگ ارامش رو ندیدبم تا الان که ۳۴ سالمه هرکی امضامو خوند واسه ارامش دلم یک شب منم مثل بقیه ادما راحت بخابم بگم خداروشکر مشکلاتمون تموم شد نفس راحت بکشم ۲۸ساله یادم رفته چطور 
2738
مادرت خودش هم مقصره باید یه بهانه ای بیاره معدرت خواهی کنه جایی که پدر شوهرت هست شرکت نکنه

لامصب پدر شوهرم خاله زناس .هرجا خانما جمع باشم چادرشو باز میکنم عهد میشینه وسط زنا