2733
2734

اسمش رو یادم نیست ، دیر میپزه ، گوشت رو دو یا سه بار پخت میزنم. ملودی فک کنم اسم دستگاه

خونسردم وقتی دعوام کنی ، خونگرمم وقتی دوستمی ، جوک دوست دارم ، اینجا هم همش جوک میگم ، دلم واسه کارای بدم شکسته ، کاش برخوردم با کارام از رو احساس بود نه عقل 💔 مدارج عالی رو در دانشگاه عالی کسب کردم. با پسری که عاشق چشماش شدم،ازدواج کردم❤️ از شب عقد تا الان فقط گریه کردم 💔 داره میگذره ، ولی سخت میگذره💔 الهی شکر ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ورونا اصل ایتالیا- 3400 خریدم خیلی عالیه.عصای دستمههههههههههههههههه.هر روز میبوسمش.برای زنای شاغل ع ...

اره منم شاغلم . منوی سرخ کردن هم دارد . باهاش چکار میکنی؟ 

خدایا وقتی نامه اعمالم به دستم میدی تو چشمام نگاه  نکن من شرم دارم
ورونا اصل ایتالیا- 3400 خریدم خیلی عالیه.عصای دستمههههههههههههههههه.هر روز میبوسمش.برای زنای شاغل ع ...

زود میپزه ؟ 

خدایا وقتی نامه اعمالم به دستم میدی تو چشمام نگاه  نکن من شرم دارم
2740
زود میپزه ؟ 

خورشت ها رو اگه از قبل لوبیا ایناش رو نخیسونده باشی حدود 45 تا 1 ساعت خوبه. اگه هم نه من یه 45 دقیقه میذارم و یه نیم ساعت(اگه گوشت گاو باشه و حبوباتش رو نخیسونده باشم)

مرغ نیم ساعت

خوبیش اینه درش رو که میبندی دیگه خیالت راحته و به کارای دیگه ت میرسی.حتی بیرون میری. یا اگه محل کارت نزدیک باشه نیم ساعتی میری خونه غذات رو بار میذاری و تا برگردی درست شده

من پلوپز هم دارم.همزمان برنج هم میذارم پلوپز.سیب زمینی اینام هم میذارم ماکروفر یا سرخ کن. خیلی راحت تر شده کارم