2737
2734
ما و خانواده شوهرم همگی جلو محارممون حدود رو رعایت میکنیم لباس تنگ و کوتاه و باز نمیپوشیم حتی مادر شوهرم میگه باید جلو پدرشوهرم چادر دورم باشه نه اینکه سر کنما منم گوش میدم ولی با این حال یه بار که چادردورم بود و یه تیشرت نارنجی گشاد پوشیده بودم و هم من و هم پدرشوهرم مشغول کار خودمون بودیم مادرشوهرم به شوهرم گفت بی غیرت چرا؟چون لباسم رنگش روشن بود و..البته الان اینجوری نیستا قبلا خیلی گیر میداد حالا اینا به کنار خواهر شوهرمو کجای دلم بذارم که با شلوار تنگ و یقه باز و آرایش جلو شوهرم میگرده ماها بد میدونیم چه برسه به اونا که تا این حد حساسن نمیدونم چرا به دختر خودشون میرسه عیب نداره خواهر شوهر بزرگمم تا حدودی اینجوریه ولی نه در این حد حالا من بهشون بگم یانه؟یا به شوهرم بگم که ناراحتم از این همه فرق گذاشتن؟
مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
نه. ولی به حرف اونا هم اهمیت نده.اگه سوهرت مستقیم خودش جیزی گفت اونوقت بگو محرممه. خدا اجازه داده شما خودتونو ازون بالاتر نیدونین؟؟؟
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا...پیش برادرش لباس باز میپوشه شما ناراحتى...؟خودتم از اول نباید به ساز اونا میرقصیدى...سعى کن خودت باشى...
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2740
به نظر من شما کار خودتو بکن هر چی فرهنگ خانواده خودت میگه.اگه اونا یه فزهنگ خاص داشتن فرق میکرد باید احترام میذاشتی ولی وقتی سخت گیریشون فقط رو شماست اهمیت نده
چقدر خوبه آدم دوست صمیمیش جاریش بشه! همیشه همبن جور دوست میمونیم! هورا!
چی بگم به قول آلیس ظاهراایناخودشونوازخداهم بالاترمیبینن 😳. .....حتمابه خودشون شک دارن وگرنه چرامیگن بی غیرت!!!!!
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2706