2752
2734

۷ هفته هستم دکتر تو مطب سونو کرد گفت خیالت راحت قلب تشکیل شده..ولی صداش نیومد بیرون‌..ب دکترم گفتم گفت اشکال نداده هنوز خیلی ریزه خودم هم وزنم بالاس.دکتر گفت اینو از ما قبول کن ک تشکیل شده

پس چرا نشنیدم استرس گرفتم خیلی😭

خدا جونم نی نی تو دلمو ب تو میسپرم سالم بیارش تو بغلم🙏🧿❤

ووووییی عزیزم مبارکه نگران نباش استرس برات بده انشالله چند هفته دیگ برو میشنوی😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ووووییی عزیزم مبارکه نگران نباش استرس برات بده انشالله چند هفته دیگ برو میشنوی😍

قربونت مرسی..دکتر ۴ هفته دیگه برام غربالگری و آزمایش نوشت

میگم خب اگه مشکلی بود میگفت هفته دیگه بیا دیگه ن؟

خب صداشو رو باز نکرده یا دستگاهش خراب بوده

چرا اونجا حرف نزدی

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
راست میگه اواش صداش خیلی کمه.منن اینجوری شدم الان چندبار شنیدم.نگدانی الکی به خودت نده

تورو خدا دعا کن برا منم مثل شما باشه گوگل رو خوندم خیلی ترسیدم بعد ۷ سال خدا بهم هدیه داده دعا کن سالم ب دنیا بیارم

قربونت مرسی..دکتر ۴ هفته دیگه برام غربالگری و آزمایش نوشت میگم خب اگه مشکلی بود میگفت هفته دیگه بیا ...

پزشک اصلا دلیلی نداره دروغ بگه ب مراجعه کننده اش 

نگران نباش هدیه خداونده خودش سلامت بهت تحویل میده

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
خب صداتو رو باز نکرده یا دستگاهش خراب بوده چرا اونجا حرف نزدی

همونجا پرسیدم گفت خیالت راحت تشکیل شده خیلی ریزه هنوز بخاطر اون نشنیدیم..اینجوری گفت