2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه فقط کنکور فرهنگيان رو شرکت کرد؟ من رشته ام تجربیه ولی نمیخام کنکور تجربی ثبت نام کنم

اره چر نشه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
رشته حقوق نمیخان

اینو نمیدونم 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
شما در مورد آزمون امزگاری چه اطلاعاتی داری میشه بگی 

رشته شما رو امسال زیاد میخاستن.ی آزمون هم شنیدم برای استخدام معلمای پروورشی میخان بزارن ،رشته شما رو هم احتمال زیاد میخان.اونوحتما شرکت کن. ان شااالله اگه خوب بخونی قبول میشی.

رشته شما رو امسال زیاد میخاستن.ی آزمون هم شنیدم برای استخدام معلمای پروورشی میخان بزارن ،رشته شما رو ...

اخه میگن نمیشه هم ازمون پرورشی رو طرکت کرد هم امزگاری یکیش رو باید شرکت کنیم

ن ولی سوال داشته باشی میتونم جواب بدم 

عزیرم دوتا ازمون اموزگاری و پرورشی متناسب با رشته ی من برگزار میشه ولی میگن فقط یکی رو میتونیم شرکت کنیم نمیشه هر دو شرکت کرد درسته؟