2752
2734
اخه میگن نمیشه هم ازمون پرورشی رو شرکت کرد هم امزگاری یکیش رو باید شرکت کنیم

والا اینو اطلاع ندارم.به احتمال زیاد آزمون پرورشی زودتر از آموزگاری باشه.نگاه کن اگه رشتتو میخاست ،تعدا نفراتی که میخاستن هم زیاد بود شرکت کن.

یکی از آشنایان ما همین امسال آزمون دبیرب قبول شد،الانم داره میره. من که خیلی امیدوار شدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا اینو اطلاع ندارم.به احتمال زیاد آزمون پرورشی زودتر از آموزگاری باشه.نگاه کن اگه رشتتو میخاست ،ت ...

شما رشتتون چیه شرکت کردین برا پرورشی من منابعش رو گرفتم ولی گفتن نمیشه دوتا رو شرکت کرد دلسرد شدم

شما رشتتون چیه شرکت کردین برا پرورشی من منابعش رو گرفتم ولی گفتن نمیشه دوتا رو شرکت کرد دلسرد شدم

دلسرد برای چی؟هر کدوم اومد ورشتتو خواست شرکت کن.چون اینا هر روز ی حرفی میزنن.شاید بعدش آزمونی نداشته باشن.همین فرهنگیان قرار بود تا۴۰ قبول کنندولی ۲۲ بیشتر نمیتتونن شرکت کنن.

رشته من به پرورشی نمیخوره ولی اگه میخورد حتما شرکت میکردم.

2731
عزمزمه برا آزمون اموزگاریم سابقه ی تحصیلی حساب میشه

بله معدل بالای ۱۴ و نیم فک کنم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
عزیرم دوتا ازمون اموزگاری و پرورشی متناسب با رشته ی من برگزار میشه ولی میگن فقط یکی رو میتونیم شرکت ...

این و نمیدونم ببخشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
عزیرم اگه بعدا هم اطلاعی در این مورد داشتین به منم خبر بدین .

چش

1
5
10
15
20
25
30
35
40