2752
2734
عنوان

لبمو ژل زدم ،عکس😘

| مشاهده متن کامل بحث + 2867 بازدید | 133 پست

اسی از شوهرت هم عکس بزار 😅🙏

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عالی فقط یک بچه داره ؟ اگه فضولی نباشه چرا جدا شدی؟چند سالگی جداشدی  من زود مادر شدم 22،میخوا ...

اره عزیزم همین ی دونه ،خونوادم هستن عزیزم خودمم داشتم ی چیزایی 

انشالله هر چی صلاحتونه براتون رقم بخوره

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
Seda sayan مجری و خواننده معروف ترکیه رو میشناسید ؟خیلی شبیهشی

نه عزیزم نمیشناسم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
دکتر بینیت کی بود

محمد اسماعیل هادی زاده

اسی جون ادرس میدی کجا ژل زدی

من شرق تهران زدم عزیزم افسریه 

ای جان😍عزیزم. ماشاالله هردوخوشگلن. الهی خداحفظشون کنه

قربونت برم خدا نگهداره شماام باشه