2733
2734

سلام

ویژگی های خودم وشخص مقابل رومیگم

ویژگی های خودم:

۱۹ ساله،درسخون،معدل الف،حجابش رو رعایت میکنه ولی چادری نیست(مانتوهای خیلی بلند میپوشه،جلوموهاش یکم معلومه)کلا با بقیه تیپ دخترا تو دانشگاه فرق داره😅 تیپ تجملاتی هم نمیزنه،باپسرا سلام و احوال پرسی نمیکنه،فقط تو کلاس اگه جزوه بخوان یا سوال داشته باشن جواب میده و حرف میزنه، تو کلاس هم  استادا که سوال میپرسن جواب میده کلا فعاله،هیکل توپر وقدبلندی داره (مثلا  قد ۱۷۰،وزن ۸۵ )

ولی اصلا چاق به نظر نمیاد، دوستای زیادی هم داره ولی باهمه صمیمی نیست.

ویژگی های اون آقا

۲۰ ساله درسخون ،معدل الف،تیپ قدیمی میزنه،عینکی هست(ازاین عینک مستطیلی ها)،با کیف سامسونیک  میاد می ره برخلاف بقیه پسرا،اینم تیپ تجملاتی نمیزنه،با دخترا سلام احوال پرسی نمیکنه،مگراینکه ازش سوال بپرسن،تیپ و قیافه اش خیلی معمولی هست و اصلا خوش تیپ نیس ،یعنی به خودش نمیرسه زیاد،اینم قدش ۱۸۰ هست هیکل لاغر داره،واینکه همکلاسیامون در بارش میگن که خیلی داغون و عقب موندس،چون یکم کم حرفه 

هردو علوم آزمایشگاهی می خونیم ترم ۳ و وضع مالی هردومون خوبه.

حالایک هفته پیش بهم پیام داده بود که جواب تمرینات یه درسی رو میخواد منم بهش دادم،بعد این هی پشت سرهم عکس پروفش رو عوض کرد،هی سعی کرد باهام در باره چیزای دیگه حرف بزنه که من پیچوندم،دیروزم که دانشگاه اومد تیپش رو کلی تغییر داده بود وهی بهم زل میزد که ببینه بهش توجه میکنم یا ه که من اصلا نگاهش نکردم، الانم منتظره که جزوه این هفته رو براش بفرستم

نمیدونم بفرستم یانه؟

چون خودش تمام جلسات سرکلاس بود و جزوه رو نوشته،نمیدونم چرا بازم می پرسه.

ولی من حس خوبی بهش ندارم،اگرم حس خوبی داشته باشم به خاطر اینه که آویزون دخترا نیس مثل بقیه پیرامون. 

نقشه های خدا همیشه از خواسته های ما قشنگ تره 🥰🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چی بگم آخه!!!!!

سن آقا پسر بسیااااااااار پایینه 

آخه ۲۰ سال وقت ازدواج پسر نیس

ولی تیپ و ظاهر رو میشه تغییر داد 

ما پسر همسایمون خیلییییی مثبت و معمولی بود ولی بعد از عقدش یه جوری به خودش رسیده که آدم دهنش باز میمونه این همون پسره 

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
چه خبره یعنی تا پاتون رو گذاشتین تو دانشگاه دنبال کیس ازدواجین 

من نه والا بقیه ول نمیکنن،منم برا دوستی رسیدم که خوبه یانه😂

نقشه های خدا همیشه از خواسته های ما قشنگ تره 🥰🍀
2706