2733
2734
عنوان

دوسش ندارم،چکار کنم؟بیاید باهام حرف بزنید راجبش

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مشاور ازدواجم دفعه اولی که دیدی قلبا محبتش افتاد به دلت و به دلت نشست یا نه

دفعه اول من محبتشو درک کردم

کاملا درک کردم که چقدر مهربونه

اما الان دلم نمیخواد بهم محبت کنه،از هرگونه محبت و ابراز علاقش فراریم

ز غوغای جهان میو 🐱🤍
اصلا جذابیتی نداره برام

می‌دونی منم22سالم سنم کم اما همون اندازه که بی محبتی آزار دهندس محبت زیادی ام آزار دهندس تو از محبت زیادی اون داری اذیت میشی و درکت میکنم 

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 

وقتی مجرد بودم با ی پسری دوست بودم یک سال از خودم کوچیکه تر و وضع مالیش خیلی خوب بود هر بار هم می‌دیدم هدیه های خوب همه چی عالی مریض میشدم بهترین بیمارستان ببره اما خیلی دور می‌چرخید اذیتم میکرد انگار من بچش بودم سر سفره با من می‌شست برا من لقمه می‌گرفت صبح من صدا گرفته بود آنقدر قفلی میزد چی شد توجه زیادیش آزارم میداد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
وقتی مجرد بودم با ی پسری دوست بودم یک سال از خودم کوچیکه تر و وضع مالیش خیلی خوب بود هر بار هم می‌دی ...

اینم دقیقا همینه

اما من واقعا واقعا واقعا بهش حسی ندارم

ز غوغای جهان میو 🐱🤍
اینم دقیقا همینه اما من واقعا واقعا واقعا بهش حسی ندارم

کم کم سرد شو از نظر رفتاری بیا عقب کاری که چند سال پیش خودم کردم اصلا چندش بود برام 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
2706