2737
2734
عنوان

به نظرتون به شوهرش بگم

882 بازدید | 23 پست

سلام خانما 

من و شوهرم چند ساله که ایران نیستیم ولی یکسال پیش متوجه شدم که شوهرم تو اینستا به یک‌ خانمی پیام داده که لامصب جواب بده که اونم انگار پیجش فعال نبوده جواب نداده بود

فهمیدم باهاش در ارتباط بوده تو ایران و وقتی بهش گفتم گفت که میومده با شوهرش در مغازه شوهر من که مردانه فروشی داشته و خرید میکرده و برای تخفیف ناز و عشوه هم میومده و بعضی وقتها بدون شوهرش میومده تا براش خرید کنه و خیلی خودمونی صحبت میکرده مثلا در مورد ب ا س ن شوهر من میگفته چون شما ب ا س ن دارین شلوار تو تنتون قشنگه و هر جور شده میخواسته تخفیف بگیره 

و البته اینها رو شوهر من بهم گفت و دقیقا نمیدونم که ارتباطشون چقدر بوده 

و شوهرم بهم گفت اواخر مغازه داری شوهرم اومده بوده گفته بوده شوهرم بهم خیانت کرده و طلاق گرفتیم ولی تو عکسهای پیج دیگش که پیدا کردم عکس شوهرش برای سال ۲۰۲۲ تو تولد پسرش البته شوهره با پسره بود یعنی زنه هم اونجا عکس جدا داشت با پسرش ولی با شوهرش نه 

حالا من با پیج فیک بهش پیام دادم تو پیج جدیدش که جواب من رو بدید چند تا سوال دارم ازتون که بلاکم کرد بدون اینکه بدونه کی هستم 

پیج شوهرش رو پیدا کردم و میخوام به اون بگم به نظرتون کارم درسته یا ممکنه اگر طلاق نگرفته باشن یا دوباره با هم ازدواج کرده باشن زندگیشون بهم میریزه 

البته که زندگی من نابود شد و من میخوام از شوهرم جدا شم چون قبلا هم خیانت چتی داشته 

بهم بگین به شوهرش بگم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه نگو  شوهر شما اگه وفادار بود بدترین زنا هم از راه به درش نمیکردن 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

اگر تصمیمت جدا شدنه به نظرم بسپارش به خدا همونطور که تو متوجه ی خیانت شوهرت شدی قطعا اونم از زنش میدونه گلم . ولی خیلی کار خوبی میکنی که میخای جدا بشی خیانت هیچ جوره نه بخشیده میشه و نه از سر این طور مردا میپره 

فعلا بیحالم نمیتونم امضا بزنم. 🤦‍♀️
2740
اگر تصمیمت جدا شدنه به نظرم بسپارش به خدا همونطور که تو متوجه ی خیانت شوهرت شدی قطعا اونم از زنش مید ...

من نگران زندگی اونها هستن ولی اینجور زنها اصلا نگاه نمیکنن طرف زن داره نداره

نه عزیزم، به نظر من نگو
چون شوهر شما 1 ساله با ایشون نبوده و خودش پیگیر این خانم بوده وقتی گذاشته لعنتی جواب بده و اون خانم پیجش رو از دسترس خارج کرده کلا
شاید اون خانم متوجه اشتباهش شده و بعدش هم سعی کرده دوری کنه
ولی شوهر شما پیگیر بوده
وقتی هم یک نفر اشتباه میکنه به نظر من دست به گفتن هر حرفی و هر چیزی میندازه که خودش رو تبرئه کنه

من نگران زندگی اونها هستن ولی اینجور زنها اصلا نگاه نمیکنن طرف زن داره نداره

شاید صلاح باشه شما نگی و خدا بخاد خودش میفهمه مثلا من ی دفعه شوهرم با یه زنی چت کرده بود توش بهش گفته بود عزیزم جونم ... بار اول و اخرش بود من بعد شیش ماه از اون چت گذشت یهویی متوجه شدم حتی قصد چک کردن موبایلش رو نداشتم قرار بود یه کدی که میاد براش رو وارد کنم چشمم خورد خدا بخاد اون خودش میفهمه ولی شاید بهتر باشه شما چیزی نگی عزیزم از این به بعد حواستو بیشتر به خودت بزار و هوای خودتو داشته باش.شایدم شوهرش تا الان فهمیده یا بخشیده یا رابطشون دیگه مث قبل نی

فعلا بیحالم نمیتونم امضا بزنم. 🤦‍♀️