2733
2734
عنوان

علائم بارداری

86 بازدید | 7 پست

سلام من سه روزی مونده به پری، دوست ندارم باردار باشم، سینم  حساس شده و همین الان حالت تهوع گرفتم به حدی ک خیلی احساس ضعف و گشنگی دارم ولی غذا خوردم نمیدونم چمه بنظرتون باردارم؟ تا بعد چک کنم بابی بی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خخخخخخ اره واقعا همش استرس گرفتم که نشم، بنظرتون علائمش اینه، اخه میگن خستگی و...  هم هست ک من ...

علائمش ک هس ولی نمیشه اعتماد کرد. صبر کن موعدت بیاد وضعیتت رو بدونی. 

خدایا شکرت بابت تموم لحظات زندگیم ❤
علائمش ک هس ولی نمیشه اعتماد کرد. صبر کن موعدت بیاد وضعیتت رو بدونی. 

وای استرسم بد تر شد، میدونین چجورم مثل ماه های قبلمم هست درد زیادی ندارم واسه پری الانم همینم ولی این احساس ضعفه شکمو برد بالا، صبر میکنم تا بعد 

وای استرسم بد تر شد، میدونین چجورم مثل ماه های قبلمم هست درد زیادی ندارم واسه پری الانم همینم ولی ای ...

عزیزم از خدا بخواه هر چییزی ک ب صلاحته پیش،بیاد ....

خدایا شکرت بابت تموم لحظات زندگیم ❤
عزیزم از خدا بخواه هر چییزی ک ب صلاحته پیش،بیاد ....

ممنونم ازت، واقعا هم همینطوره، با وجود اینکه دلم نمیخواد الان باشم ولی هر چی اون بخواد، مرسی عزیز دلم، انشالله همیشه سالم و سلامت باشی😘🌹