2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کجا نوشته کیست ؟ 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2740
کیست تو دیواره رحم

حالا به خودت استرس نده اکثر ما خانمها ازین کیست ها داریم میری دکتر مشخص میشه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
اخه نوشته دیواره رحم  اکثرا تخمدان ها کیست داره میترسم فیبروم و اینا باشه

الان بترسی که چیزی عوض نمیشه ولی استرس برای بدنت سمه 

اگه نمیتونی تحمل کنی تا وقت دکترت بشه 

از اسنپ یه ویزیت آنلاین بشو سریع هم جواب میدن 

متخصص زنان داره 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
تو دیواره رحم نوشته

نوشته دیواره خلفی اونو میگی ؟

تجربه ای ندارم گلم ولی چرا انقد نگرانی منم کیست و فیبروم دارم مگه چیه انقد بترسم ؟ سر سزارین دکتر گفت خیلی فیبروم داری یکی دوتا نزدیک بود برداشتم بقیش موند حالا گفته یه ماه دیگه برم جواب آزمایشش بگیرم مث اینکه برداشته داده آزمایشگاه من هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
نوشته دیواره خلفی اونو میگی ؟ تجربه ای ندارم گلم ولی چرا انقد نگرانی منم کیست و فیبروم دارم مگه چیه ...

مرسی عزیز دلم 

تو جواب سونوی شما نوشته فیبروم یا سونو 

شکر خدا شما بچه داری من برای باردار شدن میترسم

2706