2752
2734
عنوان

کراشم ازم میترسه🤣

144 بازدید | 11 پست

هم دانشگاهیمه ...سر یه قضیه ای که مقصرش اون بود عصبی شدم خواستم بهش حضوری تذکر بدم وقتی متوجه شد پشت سرشم خودشو و دوستاش راه رفتنشونو تند کردن و از اونجایی که خیلی دراز و گندس هر قدمش برابر ده قدم منه...مجبور شدم بدوم سمتش، قشنگ دویدم ...بعدم  مثل این قلدر عصبیا طوری که یعنی نمیشناسمش رو به خودشو و دوستاش گفتم فلانی کدوم از شماس گفت منم ، انگشتمو سمتش دراز کردم بعدم گفتم دیگه تکرار نشه..وگرنه طور دیگه برخورد میکنم...حالا منو فرض کنید با قد یک و پنجاه و پنج و وزن چهل دارم واسه یه پسر بالای یک و هشتاد و هیکلی خط نشون میکشم بعدم خیلی ارتیستی  بجای اینکه مثل ادم از پله ها برم پایین از رو نرده پریدم🤦‍♀️ یادم میفته میخوام خودمو دار بزنم...الان دوستش با دوستم لاس میزنه🙄 به دوستم گفته از دوستت میترسم فلانی هم میترسه طوری بهمون حمله کرد انگار میخواد با مشت بزنتمون😐 شبا خواب میببینم یه دختر قد کوتاه سمت من و دوستم حمله میکنه..فلانی(کراشم) دوست نداره ببینتش اگه جایی باشه راشو کج میکنه....یعنی قشنگ گند زدم چیکار کنم اوضاعم درست شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قطعا تهش ازدواج میکنید😐

همه علاقه ها با دعوا شروع میشن

دعوای شما هم که ماشالله🙄

منم زیاد پیش اومده یه دختر که هرکی میبینتش فکر میکنه ۱۳ ساله ست😐💔 یجوری با همه میجنگم که واقعا خیلیا ازم میترسن😑

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت