2737
2734

با ژیلت کل بدن رو شخم بزن😂

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ژیلت بردار بکش برو 

شما لیزر کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از جلسه چندم تاثیر میذاره ..من خیلی پر مو هستم اونم از نوع ضخیم دیگه خسته شدم از همه مدل های مختلف از بین بردن مو مجبور م لیزر برم ....

کاملا غریبه به هیچ کجا تعلق ندارم
2731

بهم گفتن با ژیلت یا تیغ

لازم نیس از ته ته بزنی که 😄

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
شما هم لیزر کردین؟؟؟؟؟؟

بله

دارم میرم

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
2738
چند جلسه رفتین از کی تاثیر ش مشخص میشه .....واینکه  چقدر میگیرین واسه هزینه

الان توی ماهی یبارم

۵جلسه رفتم تا حالا

از همون جلسه اول تاثیر داش برام

من واسه دست و پا و شکم کامل و زیر بغل ۴۴۰ میدم

الان توی ماهی یبارم ۵جلسه رفتم تا حالا از همون جلسه اول تاثیر داش برام من واسه دست و پا و شکم کام ...

من کلا پشمم دست وپا دراوردم باید فول بادی برم خدا کنه واسه منم تاثیر بذاره مرسی عزیزم راهنمایی کردی ....بببخشید یه چیز دیگه چیزی لازم نیست با خودم ببرم

کاملا غریبه به هیچ کجا تعلق ندارم
من کلا پشمم دست وپا دراوردم باید فول بادی برم خدا کنه واسه منم تاثیر بذاره مرسی عزیزم راهنمایی کردی ...

خواهش میکنم 💛

نه عزیز لازم نیس

[QUOTE=318939248]با ژیلت کل بدن رو شخم بزن😂[/QUOشما هم لیزر کردین چه جوری بوده از کی شروع  شد ...

بله خوب بوده 

ی جلسه رفتم ولی خوب نتیجه ای گرفتم تا جلسات بعد…

۱۴ روز بعد ریزش مو شروع میشه سعی کن شیو نکنی بین جلسات خیلی تا نتیجه خوبی ببینی

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 
شما لیزر کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟از جلسه چندم تاثیر میذاره ..من خیلی پر مو هستم اونم از نوع ضخیم دیگه خسته شد ...

منم مثل شما هستم

دستگاه کندلارو انتخاب کن ک بهترین انتخابه

من از همین جلسه اول نتیجشو دیدم

موهام وقتی رشد کردن با دست هم کنده میشدن و خیلی ریشه ی سستی داشتن 

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘