2752
2734
عنوان

خسته شدم میخوام خودمو بکشم

110 بازدید | 16 پست

دیگ نمتونم تحمل کنم  خیلی سخت داره میگذره

با پسری ک دوسش داشتم چت میکردم ک بابام فهمید خیلی سختگیری میکنه یه ذره درک نداره 

همش حرف میزنه مامانمو اذیت میکنه با حرفاش 

من باعث شدم ک اینجوری بشه 

نمیدونم خودمو بکشم یا ن 

گناهه من ک دنیام جهنم شد دیگ نمیخوام آخرتمم خراب شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت برم توروخدا این کارو با خودت نکن

همین اتفاق از چن روز پیش برا رفیق منم افتاده الانم از اون پسره جداش کردن

واقعا انقد دختر شوخی بود الان که میبینمش هیچ وقت باورم نمیشه این دختر غمگین یه روزی اونقد خوشحال بوده

اونم همش میگ میخام خودکشی کنم از چهارشنبه شب من شبا نخابیدم تا باهاش حرف بزنم نکنه دست به کاری بزنه

مواظب خودت باش این روزام میگذره

انشالا یه دلخوشی میاد همه این غم هارو از یادت میبره

2731
قربونت برم توروخدا این کارو با خودت نکن همین اتفاق از چن روز پیش برا رفیق منم افتاده الانم از اون پ ...

آخه چرا باید یکی منو درکم نکنه 

از خودم متنفرم 

خیلی سخته هیشکی نمیفهمه چون جای من نیست 

دوس دارم برم یه جای دور ک نبینم هیشکدومشونو 

رفیقت حتما حالش خیلی بده  پس پسره هیچ کاری نکرد؟

ارع بیچاره حالش خیلی بده

پسره خیلی سعی کرد داداش رفیقم رو راضی کنه ولی راضی نشد 

مامان پسره زنگ زده بود گفته بود میخایم بیایم خاستگاری داداش رفیقم بهشون فحش ناموسی داده بود 

الانم فک کنم عاقبتش میشه یه جنگ بزرگ

ارع بیچاره حالش خیلی بده پسره خیلی سعی کرد داداش رفیقم رو راضی کنه ولی راضی نشد  مامان پسره ز ...

خدا کمکش کنه این خانواده ها اصن ب بچه هاشون فک نمیکنن فقط آبروشون مهمه لعنت ب این خانواده ها 

من خودم دختر داشته باشم نمیزارم این بلا ها سرش بیاد

2706