2733
2734

جای من بودی چیکار میکردی ؟چند ماه یه پسر اومد احساسمو درگیر کرد اخرش گذاشت رفت مجازی بود اونو فراموش کردم خداروشکر حضوری ندیدمش

بعدش درگیر یه پسر لاشی شدم فک کردم ادمه ک اومد وابستم کرد رفت و از دلتنگی قلبم داره مچاله میشه حضوری بود این

رفتم دانشجوی یه رشته ی چرت شدم ب امید این ک برا کنکور بتونم بخونم الان نه برا کنکور میخونم نه به دانشگام امیدی هست 

چه کنم🚶🏻‍♀️

اگه بالای 21 سالته و میخوای کنکور تجربی بدی بهم بگو❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی خدا خیلی دوستت داشته باشه آدمای اشتباهی رو تو زندگیت نگه نمیداره

دیدم ک میگم

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اندکی از زندگي من::بعد از ۶ سال زندگی مشترک شوهرمو از دست دادم با یه دختر ۶ ماهه،،،با برادرشوهرم ازدواج مجدد کردم بدون اجبار و با علاقه ی خودمون و دوباره مادرررر شدم،،،،،غیرممکن یعنی منو تو ،تو ساحل ،،،عاشق هم بودن زیر ماه کامل،،،غیر ممکن یعنی تو واسم دلتنگی ،،،،یعنی میفهمی ک تو همین آهنگی،،،،،،،،،با افتخار آبانی ام،،، ،،مامان دو تا فسقل👫که متخصص خرابکاری و ریخ و پاشن ..از سال ۹۷هستم ولی بارها تعلیق شدم و مدتی تا خط جدید پیدا کنم خواننده خاموش بودم😶😶😶تاریخ ۲۶ /۱۲ /۴۰۲ یهو فهمیدم یه مهمون ناخوانده تو راهه و میخوام بشم مامی۳تایی😶😶😶😶

یجا مشغول ب کارشو

فکرت ازاد میشه

کارای نیمه وقت هست ک برا دانشجوهاس،

من چندسال پیش ی شکست عشقی خوردم خیلی داغون شدم فقط کارتونست منو نجات بده

فکرم درگیرکارشد راحت شدم

اندی: یه چیزی هست درون تو که اونا نمیتونن بهش برسن یا لمسش کنن،اون ماله توعه !رد : درباره چی صحبت می کنی؟اندی: امید ⭐️🐋                                                       وطنم رها خواهی شد شاد خواهی شد..✨                            من یه دختر آزاده ام🙋🏻‍♀️ ‌/                                                   🌸اتفاقا ناراحت شو،بذار حس غم و دلتنگی و عصبانیت خفه ت کنن،اون آهنگی که غمگینت میکنه چون باهاش خاطره داری رو پونصد بار گوش بده،تمام اتفاقای بدی که بهت آسیب زدنو هرشب قبل خواب مرور کن.برای نبودن یه آدم تو زندگیت که هنوز توی قلبت نمرده غصه بخور،با کله برو توی خطر،توی تمام حسای بد و با سلول سلول بدنت حسشون کن. احساساتتو نادیده نگیر. با تموم وجود زندگیشون کن تا تایم طولانی که باید برای اتفاقای بد بگذرونی بگذره.تا بتونی برای همیشه بپذیریشون و یه نفس راحت بکشی. تا توی ذهنت برات تموم شن یجا.فرارنکن.واسا از حقیقتای تلخ زندگیت و احساساتت کتک بخور.چون اگه نادیدشون بگیری تو ذهنت برات حل نشن،یا یه مدت براشون ناراحت نمونی حسودیشون میشه و دیر یا زود دوباره بهت حمله میکنن و نابودت میکنن،به تازگی روز اول..🌸

منم دلم یه ئسر میخواد که فکرم درگیر اونشه حواسم از اتفاقای دور و برم ئرت شه😶

(army)💜✨خوب نیست ارتش ارمی باهم غریبه باشن .درخواست دوستی بدین اشنا شیم باهم قربون صدقه ی بچه هامون بریم😂شاد و شنگول و منگول هستم .به چاک لای دیوار هم میخندم .زود گرم میگیرم سن و سالم حالیم نیس🙄😂راستی کیبوردم هم حرفpفارسی رو نداره (انقد ک میئرسید😶)..من بشه ی خودتممم قربونش بشمه خودتممم...تائیک باحال و خنده دار و بحث جنجالی بود تگم کنین من نباشم اصن تائیک بی روح میشه.بلخره یکی باید باشه نظرای چرت و ئرت بده دیگه نه؟😁😂سوهان روح مامانمم هستم .هر دقیقه هر ساعت . هرروز در حال تراشیدن روح مادر عزیزم هستم   فدات بشم گوگولی لجباززز😘😘😝😝

اول تصمیم میگرفتم رو خودم تمرکز کنم و رل نزنم فعلا اگ مهارتی هست ک علاقه دارم یادبگیرمو ادامش بدم اگ ب درس علاقه دارم پشت میمونم 

الان تنها هدفم تو زندگی اینه ک بصورت واقعی شاد باشم 🦦
وقتی خدا خیلی دوستت داشته باشه آدمای اشتباهی رو تو زندگیت نگه نمیداره دیدم ک میگم

چه خوب گفتی...اومد وابسته کرد رفت...خیلی کاربلد بود اوایل عین ملکه ها باهام رفتار میکرد کم کم دیدم خیلی فکرش پیش رابطه جنسیه منم مقاومت کردم یهو یه چیز چرتو بهونه کرد رفت🥺من برا اینده و زندگیم میخواستمش ولی رفت

خودت وابسته دیگران نکن تو ادمها دنبال مهر محبت نگرد چون هم زمان حالت بر باد میدن همم اینده ات.

اره اشتباهم همین بود ک دنبال یکی میگشتم باهاش یه زندگی بسازم هه😏یکی نبود بزنه تو سرم ک خودت زندگی خودتو بساز اون وقت بود و نبود کسی تاثیر نداره الان نمیدونم چیکار کنم ولی از کجا شروع کنم🚶🏻‍♀️

خودت وابسته دیگران نکن تو ادمها دنبال مهر محبت نگرد چون هم زمان حالت بر باد میدن همم اینده ات.

امضات رو خواندم خدا به خودت و عزیزانت که زنده هستن سلامتی بده سایه شون بالا سرت باشه همیشه

2706