2733
2739

امروز بردم واکسن چهار ماهگی 

دنیا اومد گفتن وزنش سه و نیم بعد ترخیص شبش بستری شدیم دوباره آب بدنش رفته بود 2700شده بود 

ماه پیش پنجو سیصد بود 

امروز بهداشت گفتن پنجونبم 

این ماه ختنه هم شد خیلی اذیت شد 

بهداشت گفتن وزنش کم 

من دارم از غصه سکته میکنم 

توروخدا اگه تجربه ای دارید بگید لطفاااا

خدایا رهایم نکن ...لحظه ای به حال خودم رهایم نکن...

غذاشو زودتر شروع کن.پسر منم ب دنیا اومد ۲۴۰۰بود.خوب میشع نگرانش نباش

آقایون داداشام،گوفته باشم اینجه باس ماس یعنی کلش باس ماس این تاپیک و اون تاپیک لایکو کامنت ماس ماس یعنی سایت کلوهومش باس ماس.آبجیا فدا مدا:))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

غذاشو زودتر شروع کن.پسر منم ب دنیا اومد ۲۴۰۰بود.خوب میشع نگرانش نباش

خژلژ نگرانم والا دست خودم نیست اصلا 

یعنی تو یه ماه فقط دویست گرم رفته روش

2731

عزیزم بچه تو ختنه کردی چجوری بود چقد طول کشید زخمش خوب بشه من پسرم داره ۹ماهه میشه هنو ختنه نکردم همش امروز فردا میکنم خیلی میترسم.میشه یکم توضیح بدی

آقایون داداشام،گوفته باشم اینجه باس ماس یعنی کلش باس ماس این تاپیک و اون تاپیک لایکو کامنت ماس ماس یعنی سایت کلوهومش باس ماس.آبجیا فدا مدا:))
خژلژ نگرانم والا دست خودم نیست اصلا  یعنی تو یه ماه فقط دویست گرم رفته روش

پسرمنم دقیقن همینجوری بود.مولتی ویتامین و آهن هر روز میدی؟واسه ما بهداشت رایگان میده اگه اونجا هم همینجوریع بگیر بده همراه با شیر خودت روزی دوبارم شیرخشک بده وزنش میاد بالا

پسرمنم دقیقن همینجوری بود.مولتی ویتامین و آهن هر روز میدی؟واسه ما بهداشت رایگان میده اگه اونجا هم هم ...

مولتی ویتامین میدم آهن هنوز نه 

شیر خودمو کم میخوره شبا در حد چند دقیقه موقع خواب شیرخشک میدم بهش

نگران نباش شاید ختنش کردی اذیت شده وزن کم کرده ببرش دکتر به نظرم غذای کمکی رو شروع کن

درکت میکنم منم نوزادم ۲۰ روز دیکه چهار ماهشو تموم میکنه بعضا میگن لاعزه نگران میشم

عزیزم بچه تو ختنه کردی چجوری بود چقد طول کشید زخمش خوب بشه من پسرم داره ۹ماهه میشه هنو ختنه نکردم هم ...

کن سه ماهش بود بردم اما خیلی پشیمون شدم که چرا زودتر نبردم چون هر چی کوچولو باشن چیزی نمی‌فهمن اونجا بچه بیست روزه همیود 

پسر من خیلی گریه کرد هشت ساعت شیر نخورد چهار پنج ساعت گریه کرد 

روز اول نمیتونستم ادرار کنه 

از فرداش کمی بهتر بود 

چهار پنج روزه هم خوب شد 

یعنی اگه غذای کمکی رو شروع کنه زود تر وزن میگره منم نوزاد دام میشه جواب بدی

آره عزیزم حداقل از چهارماهگی کم کم شروع کن مثلا از بیسکوئت یا سرلاک برنج ک معده بچه ب غذا عادت کنه مثلا روزی ی بار واسه شروع خوبه بعدش گرمیچر هم بده دل درد نگیره مولتی ویتامینم هر روز بده من اینکارو کردم وزنش خوب شد دوباره الان دندون درمیاره فک میکنم وزنش بیاد پایین 

آره عزیزم حداقل از چهارماهگی کم کم شروع کن مثلا از بیسکوئت یا سرلاک برنج ک معده بچه ب غذا عادت کنه م ...

مولتی ویتامین میدم باشه مرسی از ۲۰ روز دیگه شروع میکنم گرمچیرم حتما میخرم میدم

مولتی ویتامین میدم باشه مرسی از ۲۰ روز دیگه شروع میکنم گرمچیرم حتما میخرم میدم

فقط اولاش خیلی کم بده چون معده شون خیلی کوچولوعه زیاد نمیتونن بخورن بیسکوئت مادر رو با شیر له کن بده بخوره.شاید اولاش دل درد بگیره گریه کنه یا نتونه بخوابه گرمیچر بده نگران نشو یکم طول میکشه تا معدشون عادت کنه.اگرم دیدی دل دردش بیشتر شد با یکم روغن زیتون با دوتا انگشتت ب طرف عقربه های ساعت روی نافشو آرون ماساژ بده بعد چند دقیقه پی پی میکنه آروم میشه🙂 

مولتی ویتامین میدم آهن هنوز نه  شیر خودمو کم میخوره شبا در حد چند دقیقه موقع خواب شیرخشک میدم ...

سلام بسلامتی زایمان کردید وحالا هم دقدقه نی نی .شورنزن تنش سلامت باشه .همسرت چجورشد از وقتی بچه دنیا اومد تعقیراتیم کرده...قبلا توتاپیکات بودم از اوضاعت خبرداشتم😐

سلام بسلامتی زایمان کردید وحالا هم دقدقه نی نی .شورنزن تنش سلامت باشه .همسرت چجورشد از وقتی بچه دنیا ...

هعی چی بگم....گاهی خوبیم گاهی نه