2733
2771
عنوان

ما بچه های مادریم ...

21624 بازدید | 1681 پست

🏴پهلوی مادر مجروح... 

حرمتش شکسته... و قلب نازنینش به درد نشسته.. 💔

غم های عالم بعداز پدر برسرخاندان رسالت فرود آمده..😔

و اینک ایام_فاطمیه#  از راه رسید ...

دوباره صدای سوزناکی عالم را فرا می‌گیرد.

مادری که بین در و دیوار پسرش را صدا میزند:"این ولدی المهـدی؛ پسرم مهدی کجاســت؟

امیدش به آمدن کسی هست که وعده آمدنش رو از خدا دریافت کرده... 

همان کسی که با آمدنش خون حسین فاطمه سلام الله علیها از جوشش می ایسته..

کسی که وقتی بیاد؛ دستور به صبر ندارد

و هر چیزی را در جای خودش مستقر خواهد کرد..

او خواهدآمد و به دادخواهی از اجدادمظلومش قیام خواهد کرد...

او خواهد آمد و برای هر درد بی درمانی مرهم و شفا خواهد شد..

«این الطالب بذحول الانبیاء و ابناء الانبیاء این الطالب بدم المقتول بکربلا. . .»

کجاست آن منتقم که خون به ناحق ریخته و پایمال شده پیامبران و فرزندان آنها را طلب خواهد کرد؟ 

کجاستآن که از خون شهید کربلا انتقام خواهد کشید؟ قسمتی از دعای ندبه🌱

با نوشتن _اتحادمارمزظهور#  در ثواب این تاپیک شریک شوید..دوست داشتین بگین تاپیکهای مهدوی تگتون کنیم

کلیپ؛ بزرگترین دغدغه حضرت زهرا امام زمانش بود. ببینید

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

حضرت محمد(ص) میفرمایند:

مَنْ ماتَ وَ لَمْ يَعْرِفْ إمامَ زَمانِهِ مَاتَ مِيتَةً جَاهِلِيَّة؛

هرکس بمیرد و امام زمانش را نشناخته باشد، به مرگ جاهلی مرده است. «مناقب ابن شهرآشوب» 

فاطمه سلام الله علیها امام زمان خویش را شناخته بود و سپاه تک نفره او بود.

🔹 تمام سخن و درس فاطمیه و زندگی بزرگ بانوی اسلام برای شیعیان دوران غیبت این است

که در این زمان حقیقت قرآن، امام زمان  ارواحنا فداست.

حقیقت اسلام، امام زمان  است.

حقیقت نماز، ولایت امام زمان است. و ...

🔹 خلاصه اصل همه ی خوبی هاامروز، امام زمان است

و از اینها بالاتر در این زمان، حقیقتِ امیرالمومنین، امام زمان است.

امام حسین، امام زمان  است

امام رضا، امام زمان است..

ما با خوبی ها از اصلِ خوبی ها در این زمان،  غافل شدیم ، نماز میخوانیم اما از حقیقت نماز غافلیم. قرآن میخوانیم اما از حقیقت قرآن غافلیم...

🔺درس فاطمیه، لبیک به ندای هل من ناصر ینصرنی امام زمانه خویش است... 

#اتحاد_ما_رمزظهور‍ 

#لبیک_یا_مهدی‍ 

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

🌼🌼🌱بسم الله الرحمن الرحیم🌱🌼🌼

ختم 1001 سوره کوثر 

به نیت سلامتی و ظهور صاحب‌الزمان عج الله 

و حاجت روایی همه حاجت مندان 🤲❤️

اگر دوست داری تو این ختم شرکت کنید

تعداد رو بگین 

حتی اگر یه دونه باشه🙏❤️

ان شاء الله همگی حاجت روا بشیم. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ ﴿١﴾ 

ما تو را [چشمه] كوثر داديم (۱)

فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ ﴿٢

پس براى پروردگارت نماز گزار و قربانى كن (۲)

إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ ﴿٣

دشمنت‏ خود بى‏ تبار خواهد بود (۳)

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله فرمودند:

🔵 ... فَالسَّمَاوَاتُ وَ الْأَرْضُ مِنْ نُورِ ابْنَتِي فَاطِمَةَ وَ نُورُ ابْنَتِي فَاطِمَةَ مِنْ نُورِ اللَّهِ وَ ابْنَتِي فَاطِمَةُ أَفْضَلُ مِنَ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْض‏...

🌕 آسمان‌ها و زمین از نور دخترم فاطمه خلق شده‌اند‌.و نور دخترم فاطمه سلام الله علیها از نور خداست.و دخترم فاطمه سلام الله علیها از آسمان‌ها و زمین برتر است.

📚 تفسیر البرهان ج۲ ص۱۲۶

اتحاد_ما_رمزظهور#  

فاطمیه_مهدوی#  

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

🔴 آخرین دعای حضرت زهرا سلام الله علیها

🔹 اسماء، همسر جعفر طیّار نقل می‌کند که :

◾️در لحظه‌های پایانی عمر حضرت زهرا علیها السلام دیدم آن حضرت دستها را به سوی آسمان برآورده، چنین دعا می‌کند:

🔺 «اِلهی وَ سَیِّدی اَسْئَلُکَ بِالذَّیِنَ اصْطَفَیْتَهُمْ وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارَقَتِی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصَاةِ شیعَتِی وَ شیعَةِ ذُرِّیَتِی»

🔹«پروردگارا! بزرگوارا! به حق پیامبرانی که آنها را برگزیدی و به گریه‌های حسن و حسین در فراق من، از تو می‌خواهم گناهکاران از شیعیان من و شیعیان فرزندان من را ببخشائی...»

📚 الموسوعة الکبری ج۱۵ ص۱۱۷.

📚 (مشابه در عوالم العلوم ج ۱۱ ص ۸۹۱)

ایام_فاطمیه_تسلیت#

_اتحادمارمزظهور#  

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

🔸 صدای وارث علی را می‌شنویم یا نه؟

▪️ فاطمه از حال رفته، شاید هم از این دنیا

اشک علی به صورتش میچکد، 

شاید هم خون جگر

علی حالا تمام وجودش از داغ دوری فاطمه می‌لرزد!

▫️ سرتاپا التماس؛ «يَا فَاطِمَةُ كَلِّمِينِي»

فاطمه با من حرف بزن!...

فاطمیه#

اتحاد_ما_رمزظهور#  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

📌 هل من ناصر...

▪️ هل من ناصر امام را جز فاطمه کسی لبیک نگفت...

همه خواب بودند

هیاهوی کوچه

صدای در

حتی دود و آتش هم بیدارشان نکرد.

ایام_فاطمیه_تسلیت#  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

🏝به سعادت دنیا و آخرت نمی‌رسید و سعادتمند نمی‌شوید

الا اینکه همّ و غمّتان امام زمانتان باشد؛

همان‌طور که حضرت زهرا سلام‌اللّه‌علیها همّ و غمّشان امام زمانشان بود.

و حتی جان عزیزشان را هم در این راه دادند.

برای چه؟

⬅️ برای اینکه امام آمده شما را نجات دهد.

یعنی در واقع همّ و غمّ حضرت زهرا سلام‌اللّه‌علیها نجات بشریت، 

مؤمنین و مسلمان‌ها بود.

فاطمیه_مهدوی#

اتحاد_ما_رمزظهور#  

⚫️ صدای غربت مادر به گوش می‌رسد

◽️هنوز هم صدای غربت مادر به گوش می‌رسد. 

وقتی هزار و اندی سال است که سرِ مزارِ مادر،

پسرش مهدی یکّه و تنها عزاداری می‌کند.

ایام_فاطمیه_تسلیت#

_اتحادمارمزظهور#  

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

✍  فاطمیه روایتگر دستی است 

که می شکند اما عَلَم را رها نمی کند 

تا برای کل عالم اتمام حجت کند که

"یک دست هم صدا دارد"

منتهی اگر 👇🏻

"برای یاری امام زمان بلند شود..." 

ایام_فاطمیه_تسلیت#

اتحاد_ما_رمزظهور#

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

یک دست هم صدا دارد

◽️ تولدِ با برکتت تجلیِ «إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ» 

و شهادتت عمل به آیهٔ «أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنَى وَفُرَادَى» بود.

◾️ مادر!

شهادت مظلومانه‌ات اتمام حجتی بود بر این حرف که یک دست صدا ندارد. 

آری! 

قرن‌هاست که صدای مادری جوان، از کوچهٔ ‌بنی‌هاشم به گوش می‌رسد، که می‌گوید: 

در راه دفاع از امامتان، از تنهایی خود و کثرت دشمن نترسید. گاهی یاوری وفادار و فداکار از لشکری متزلزل بهتر است.

یایوسف_زهرا#  

یک_دست_هم_صدا_دارد#  ‍ 

خوش به حال مردم آن زمان؛

هم پدر داشتند و هم مادر،

هم علی داشتند و هم فاطمه

▫️اگر مقامشان را می‌فهمیدند، به راحتی می‌توانستند بروند و سر سفره‌ی پدر و مادرشان بزرگ شوند.

▪️اما امروز ما حتی نمی‌دانیم قبر مادرمان کجاست و پدرمان هم در زندان غیبت است...

و ما در عذاب وجدانیم، چون مسئول زندان غریبه نیست...

ما دست نوازش پدر می‌خواهیم.

به خدا قسم که دل همه‌ی ما لک زده برای یک دورهمی با پدر و مادر...

فاطمیه_مهدوی#  

اتحاد_ما_رمزظهور#  

سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#  

🔴 گلایه حضرت زهرا سلام الله از غربت فرزندش

🌕 علامه میرجهانی نقل می‌کند: شبی در عالم رویا، مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها را دیدم.

حضرت سه بیت شعر فارسی خواندند؛ وقتی بیدار شدم فقط یک بیت را به یاد داشتم و آن بیت این بود:

🔺 "دلـی شـکــــســــته‌تر از من در آن زمانـه نبود.

🔺 در این زمان، دل فرزند من شکسته‌تر است"

📚عنایات حضرت مهدی به علما و طلاب،ص۱۷۶(پاورقی)

اتحاد_ما_رمزظهور#

فاطمیه_مهدوی#  

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

2706