2733
2739
عنوان

کسایی که سهمیه 5 درصد دارن

103 بازدید | 10 پست

سلام پدر من سهمیه 5 درصد داره من سال سوممه میخوام کنکور بدم تا حالا نمیدونستم داره،رفتم کد رهگیری رو گرفتم از سایت ناجا ولی موقع ثبت نام میگه باید از طریق ارگان مورد نظر تایید بشه و سهمیه ای ندارید،کسایی که استفاده کردن کجا رفتید تاییدیه گرفتید و اینکه سهمیه 5 خوبه یا منطقه 2

اگه کد رهگیری گرفتی ینی تایبد شده یه سر برو ارگان مورد نظر ببینم مشکل چیه😁

عزیزم کدوم ارگان باید برم؟زنگ زدم بنیاد شهید میگه ما رسیدگی‌ نمیکنیم،شما هم پنچ درصدی؟اصلا تاثیری داره؟یه وقت به ضرر نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بابات از طرف سپاه رفته جبهه ؟باید برید اداره سپاه . تاثیر که داره از هیچی بهتره

رو کارتش زده ارگان صادر کننده نزاجا،خودم میتونم پیگیری کنم؟پدرم فوت کردن مشکلی ایجاد نمیکنه؟

2740

سلام عزیزم 

منم مثل شما تا الان از سهمیه پنج درصدی ک بابام داشته بیخبر بودم شما چکار کردین 

کد ۱۲ رقمی از کجا باید بگیرم 

واینکه من منطقه ۳ هستم بنظرتون پنج درصد بهتره یا سهمیه منطقه 

نمیشه هردو باهم

سلام عزیزم  منم مثل شما تا الان از سهمیه پنج درصدی ک بابام داشته بیخبر بودم شما چکار کردین&nbs ...

سلام عزیزم من رفتم از سایت آجا کد رهگیری گرفتم،موقع ثبت نام وارد کردم ، اینو نمیدونم کدومش بهتره ولی تو هر دوتارو بزن فک میکنم منطقه سه بهتر باشه بازم پرس و جو کن از مشاورا

سلام عزیزم من رفتم از سایت آجا کد رهگیری گرفتم،موقع ثبت نام وارد کردم ، اینو نمیدونم کدومش بهتره ولی ...

سلام خوبی ممنونم جواب دادی

مهلتش گذشت 

فقط یکیو میشد تیک زد منم ۵ درصد رو زدم