2733
2734
عنوان

این همه تاپیک که اخرش چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2370 بازدید | 73 پست
رکسانا جون چه حرفی میزنید هرکی معترضه نیاد نی نی سایت که طرف هیجانشو خالی کنه اخه خیلی حرفتون ببخشیدا ولی غیر منطقیه ..........اینجانی نی سایته بس بهتره در حد وحدود سایت جلو بریم وهرگونه حرکت افراطی نه تنها سودمند نیست بلکه خیلی هم بیهوده س

به صد درجه !همسر نازنینم دیوووووووونه تم

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر من هرکسی مخالف این تاپیکه میتونه نیاد اینجا بقول بچه های موافق موضوع تکراری زلزله

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،
Roksana Jan khali kardane hayajanam hadi dare. Man reshtam ravanshenaasiye va ba in masale kamelan aashnaam, AMA inke modam topic mizanan va aks o mataalebe tekoondahande mizaran az takhliyeye hayajaani gozashte. Hadeaghal tooye ye site moshakhas in karo konan, tooye in site ham topice makhsoos bezarn va hayajaanateshoono takhliye konan. Dar zemn chizi be esme khod kontoroli ham vojood dare.
Eshgh Jan az inke be fekre khanoomaye baardari mesle manam hasti bi nahaayat azat mamnoonam, alanam raftam ye site dige va daram dar morede masaje koodak mikhoonam , injoori bay are khodamo bacham behtare
مجــــازی هستیم امــــا
دلمــــــان مجازی نــــیست
میشکند
حواست به تایــــپ کردنت باشــــد....

رکسانا(مامان آرنیکا)

1391/5/23 2:57 ق.ظ

به این فکر کنین که کلی زن باردار و شیرده زیر اون آوارها مونده
و دوستانی که مشکل دارن می تونن فعلا نیان سایت
درست نیست ماهم مثل مسئولین بکن نکن راه بندازیم یا تشویق به سکوت کنیم. .......خدارو شکر پستت هنوز هست دوباره بخون البته بادقت

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،
Maa ham naraahatim baraye hamvatanaamoon , va az inke migim raayate hale maaro ham bokonid ghasde tohin ya jesaarat ya hamdardi nakardan ba zelzele zadegano nadarim
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند

رکسانا خانم به نظر من ......اینا همش جو زدگی وخیلی رک بگم بااحساسات دیگران بازی کردنه من ویاهرکسی که معترضه حق داره حرفشو بزنه درضمن شما خودت یه نگاه بنداز کل سایت شده یه موضوع تکراری اصلا جالب نیست فقط خودنمایی

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،
Roksaana joon manam nemigam hayajaaneshoono takhliye nakonan migam tooye topicaye makhsoos in kaaro anjaam bedan, ye khanoomi ye solali porside bood yeki goft oonja zelzele oomad to be fekre chi hasti!!!! In kojash takhliyeye hayajaaniye yek ensaane saaleme!
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند

ببین رکسانا منم ناراحتم وقتی که اون عکسا وصحنه ها رو دیدم بهتره ناراحتیت توی دلت باشه وغصه ت برای خودت تااینکه بخوای تو بلندگو همه جا جار بزنی ادم خوشحالیشو باید با دیگران تقسیم کنه ............اخه من نمیفهمم کسی که یه موضوع رو چندین بار تاپیک میزنه چه هدفی داره بجز اینکه میخواد خودی نشون بده یه مشت ادم مثل خودش رو دور خوش جمع کن

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،
2706