2733
2734
عنوان

این همه تاپیک که اخرش چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2370 بازدید | 73 پست
Roksaana jan pas koja beram.tv ke nemishe did chon asaabam be ham mirize az didane masoolini ke be fekre siyasatan va mardom barashoon bi arzeshe
Miyam internet hamsh ino mibinam o bishtar naraahat misham
Maahvaare ham tebghe eteghaadaatam doraane baardaarim tamaashaa nemikonam
Chikar konam?
Ketaab khoondan o ghraan khoondanam anjam dadam AMA dige chikar konam tooye in modat
مجــــازی هستیم امــــا
دلمــــــان مجازی نــــیست
میشکند
حواست به تایــــپ کردنت باشــــد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

Ayla khanoom sharaakat dar ghame hamvatanemoono baa ghamgin kardane hamvatanemoono digamoon eshtebaah nagirim.
Midoonid inja chandin khanoome baardar vojood dare ke be in site aadat karde va Alan majboore ke in mataalebo bekhoonesh va in aksaro bebine
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند
2731
والله ایلار با شرکت کردن دیگران تو غم مشکلی ندارم من مشکلم چیز دیگه بود که شمااصلا متوجه نشدی

به صد درجه !همسر نازنینم دیوووووووونه تم

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،

واقعا ایلار تو که بفکر شرکت تو غم دیگرانی خوب تو غم ما شرکت کن من صادقانه ادمه حساسیم رو این مطالب اثربدی رو داره ...یا نکنه فقط باید تو غم یه عده خاص شرکت کرده

به صد درجه !همسر نازنینم دیوووووووونه تم

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،
Roksaana Jan halaalam kon agar lahanam tond shod, az tosiyat mamnoonam. Ey kash khabam mibord
Az bachegi shaba khabam nemiborde alanam ke baardaraambishtar shode! Say mikonamaberam bekhabam.
مجــــازی هستیم امــــا
میشکند