2737
2734
عنوان

این همه تاپیک که اخرش چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2370 بازدید | 73 پست
به نظر منم بسه دیگه هر کس که کاری از دست برمیومد انجام داده اینجا همه یا حاملن یا بچه کوچک دارن اصلا استرس براشون خوب نیست خدا رحمتشون کنه
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
بااین همه غصه خوردن هیچی درست نمیشه نه صدا وسیما نه جاهای دیگه اصل اطلاع رسانی بود که انجام دادید دیگه عکس گذاشتنتون چیه
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لایک زویا جون منم الان تو یه تاپیک این مدله گفتم چقدر تاپیک تکراری میزنید پسه دیگه من نمیدونم ماایرانیا چرااینقدر جو زده ایم جالب هم اینجاس فقط هم خوب حرف میزنیم تو عمل صفریم .............هرچیزی از حد بگذره ارزششو از دست میده

به صد درجه !همسر نازنینم دیوووووووونه تم

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،
عزیزان همدردی خوبه ولی نه برای یک خانوم باردار هی بیاد تو سایت مطلب هارو بخونه جوش بزنه دیگه شورش رو در اوردین رعایت حال بقیه رو بکنین بعضی جاها هم کلا کار خدا رو میبرن زیر سوال والا این دیگه دست کسی نیست به روستاها وام ساخت خونه میدن با شرایط عالی دیگه باید چی کار کرد بقیش قسمته
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
2740
جالب اینجاس به اسم زلزله تاپیک میزنند اما داخل تاپیکش که میشی از همه چی حرف میزنند بجز کمک کردن به زلزله زدگان .............................بابا بسه خیلی مضحکه

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،
منم با این همه تاپیک زدن مخالفم. همه ناراحتیم و تویش شکی نیست، اما هر چیزی حدی داره. اگرم هدف همدردی و دلداری دادن به همدیگه است، خب تو همون تاپیکا با هم درد و دل کنید، نباید هر کی یه تاپیک جدا بزنه که.
واقعا گذاشتن عکس ها هم کار بسیار نامناسبیه، تو نت پره از این عکس ها و هر کی بخواد با یه سرچ می تونه ببینه.
لایک عشششششششششششششششششق تو تاپیکه که درباره زلزله بود من یه پست گذاشتم که چرااینقدر برای یه موضوع تکراری تاپیک میزنید چند تا کاربر پاچه گیر پاچه مو گرفت خدا رحم کرد

تو آمدی و رسیدم ،

منهای صفر* بود...

سهم من از عشق،
2706